Безпеки не буває занадто багато

Безпеки не буває занадто багато

Фінанси – це кров, яка наповнює життям компанію. Достатньо всього єдиного погляду на фінансову звітність, щоб зрозуміти як відчуває себе підприємство та, що воно з себе уявляє/представляє.Вот тільки охочих глянути занадто багато.

З якою частотою Ви задумуєтесь про захист фінансових даних компанії?

Впевнений не знаючи статистики, це Вас не сильно турбує, але як на рахунок таких показників/цифр?

Згідно з офіційною статистикою за 2017 рік було проведено понад 120 тисяч обшуків (328 в день!), половина з яких закінчилася вилученням майна. Велику частку вилучень являють собою сервера чи комп’ютери з конфіденційною інформацією. Доходить до доволі смішного, навіть якщо Ви бухгалтер, який веде декілька ІП, одного дня, до вас можуть прийти й попросити всі доступи від звітності ваших клієнтів – ситуація не з приємних.

Найстрашніше, що це навіть не порушення, а контролери не порушники – такі правила це просто перевірка. Ось тільки такі перевірки, зазвичай, роблять підприємство неспроможним функціонувати, що несе за собою збитки. Та й хто його знає, що може з’явитися в вашій базі після таких маніпуляцій.

Як жити з цим і що найголовніше, як убезпечити себе у всій цій системі? Розбираймося.

Існує два шляхи:

Залишитися в системі
Організації, які регулюють діяльність ринка та захищають ваші права, мають свої правила, і до цього потрібно адаптуватися. Якщо ви володієте інформацією, яка не повинна виходити за рамки компанії – вам потрібно убезпечити себе зі всіх сторін. Сюди можна віднести: користуватися послугами адвоката, котрий у випадку чого буде вас захищати та постійно буде спостерігати за порядком у ваших документах, мати розуміння процесів у податковій чи в слідчому комітеті, бути в курсі актуальних правок в законодавстві та багато іншого. Це затратно і потребує ретельної прискіпливості під час підготовки та захисту.

Сервера за кордоном
У випадку  з серверами за кордоном вашої держави – перевірка буде вимагати більш комплексного підходу, та за відсутності якихось аргументів – її просто ніхто не буде проводити. Доступи перебувають у вас, але вся інформація знаходиться далеко у хмарному сховищі, в країні, де існують свої правила та бюрократичні бар’єри. Звісно, якщо все на законних підставах, можна запросити доступ на ваші сервера навіть в іншій країні, але для цього мають бути серйозні причини, яких, як правило, ні в кого просто немає. Такий метод значно дешевший  та простіший ніж перший спосіб описаний вище, також з’являється подушка в декілька місяців, навіть якщо підстави знайшлись, що дозволяє вам підготуватися до захисту.

Ось у нас є ситуація в якій потрібно спостерігати не тільки за технічним збереженням інформації, а й за її захистом від зацікавлених персон. Такі правила нам диктує система, але навіть в такій середі – безпека даних, це перевага, яка буде вигідно виділяти вас на фоні інших спеціалістів.

Ми в свою чергу допомагаємо вам гарантувати безпеку та бути краще своїх конкурентів. Залишайтеся з нами та дякуємо за ваш час.

Безпеки не буває занадто багато
Назад

Залишились питання або хочете протестувати наші послуги?

Просто зв’яжіться із нашим менеджером

Зв’язатися з менеджером
Введіть ім'я домену у форму вище
Доменне ім'я може містити тільки букви чисел і дефіс!
Поле E-mail не може бути порожнім
Будь ласка, введіть коректну електронну адресу
Така E-mail адреса вже зареєстрована в нашій системі, оберіть, будь ласка, іншу
Поле пароль не може бути порожнім. Оберіть, будь ласка, складний пароль
Пароль занадто простий. Оберіть, будь ласка, більш складний пароль
Пароль занадто простий. Оберіть, будь ласка, більш складний пароль
Будь ласка, прочитайте та погодьтеся з Угодою користувача.
Будь ласка, прочитайте та погодьтеся з Політикою конфіденціальності.
Невірний пароль
Поле E-mail не може бути порожнім
Вказаний E-mail не знайдено в нашій базі