Час постійно увімкнених комп’ютерів минув!

Час постійно увімкнених комп’ютерів минув!

Фінансова інформація компанії є критично важливою для здорового функціонування бізнесу. Тут і бухгалтерські звіти, транзакції, склад, закупівля – все це кров, без якої велике тіло підприємства просто не зможе функціонувати. Саме тому так важливо берегти та структурувати інформацію. Раніше для цього використовували тонни паперу, потім, їм на зміну прийшли жорсткі диски. Як справи з безпекою інформації йдуть зараз, або чому час постійно включених комп’ютерів минув? Розгляньмо ситуацію на прикладі бухгалтерії.

Як все було зовсім недавно?

Якщо так-то подумати, комп’ютери в побуті людини не так вже й давно. Ще якихось 20 років тому – це був скоріше професійний інструмент для конкретних завдань, ніж універсальний гаджет. Раніше одна тільки можливість зберігати тисячі сторінок тексту без їх фізичних копій вже була перевагою. Комп’ютери не навантажувалися так, як зараз, а зовнішньої загрози не існувало як такої. Як же змінилася ситуація за останній час? З приходом інтернету і все більш потужних комп’ютерів все навколо стало зацифровувати, це саме стосується і бізнес-процесів (згадуємо наш улюблений 1С). Тепер документація не зберігається на офісі, а за звітом ніхто не йде в архів, адже все є в базі даних, все в вашому комп’ютері.

Але є одне але.

Комп’ютер це не 100% гарантія збереження інформації, а база даних на жорсткому диску, може так само легко не піддаватися відновленню, як і все не вічне в нашому світі. Пожежа, людський фактор, механічні неполадки, крадіжка, вірусна загроза – все це як і раніше становить небезпеку для вашої інформації. Якщо подумати, з відкритістю мережі та використанням комп’ютерів повсюди, як в роботі, так і в розвагах, їх вразливість до зовнішніх чинників тільки зросла. Раніше зловмисники не могли по віддаленому доступу достукатися до вас в комп’ютер і завдати шкоди конфіденційним даним – тепер можуть. Раніше ніхто не працював з дому – тепер працюють. Час змінюється. Час постійно увімкнених комп’ютерів минув!

Чому?

Збереження інформації на робочому комп’ютері має ряд недоліків, серед яких:

  • Небезпека втрати – інформація ніяк не захищена від зовнішніх і внутрішніх загроз. Згорів жорсткий диск, віруси знищили базу даних, людський фактор – все це загрози яких не вдасться уникнути
  • Це незручно – комп’ютер як сховище для даних має ряд недоліків. По-перше – це загроза втрати інформації. По друге – це непристосованість такого пристрою до мультизадачного використання (ігри з віддаленим доступом і teamviewer)
  • Немає резервного копіювання даних – найважливіша запорука збереження даних це їх резервне копіювання. За неможливості проводити дану процедуру ви регулярно перебуваєте в зоні ризику.

Де шукати рішення?

Використання сервера стане універсальним рішенням як в плані безпеки, так і зручності використання.

По-перше – сервер це платформа яка призначена для розміщення і використання різного роду даних. Це означає що інфраструктурно сервера куди надійніше і швидше звичайних комп’ютерів.

По друге – сервер відповідає за збереження, чого не скажеш про комп’ютер.

Принцип роботи сервера має на увазі забезпечення роботи в різних умовах. Подача електрики, інтернет, робота персоналу, збереження даних – все це влаштовано таким чином, щоб мати резервний аналог. Якщо з ладу виходить щось одне – завжди є запасний варіант, який забезпечить безперебійний доступ. Крім цього, якщо дані потребують більшої безпеки, ви можете в індивідуальному порядку попросити про налаштування резервного копіювання. Технічна підтримка завжди рада допомогти, проконсультувати та запропонувати вихід з ситуації, який підійде саме вам.

Мультиплатформеність – завдяки одному лише інтернету ви зможете використовувати будь-яке ПЗ, яке знаходиться на сервері, з будь-якої точки світу, з будь-якого комп’ютера. Все що потрібно це інтернет. Чи потрібно говорити про зручність такого рішення?

Доступність – на відміну від комп’ютера, сервер захищений від раптового обриву постачання електрики та інтернету. Навіть в разі ламання, є ряд механізмів, які дадуть можливість забезпечити клієнтів працездатністю, протягом тривалого часу.

Якщо підбивати підсумки усього сказаного вище, сервера це те, що прийшло на зміну комп’ютерів. Система як сервіс (Saas) це вже не просто новомодне рішення, це загальновизнаний стандарт якості та зручності. Залиште всі турботи з інфраструктурою, програмами та безпекою професіоналам. Майбутнє на те і майбутнє, щоб насолоджуватися своєю роботою, і без зайвих турбот робити те, що добре вмієш та любиш.

Спасибі всім за час і залишайтеся з нами.

Час постійно увімкнених комп’ютерів минув!
Назад

Залишились питання або хочете протестувати наші послуги?

Просто зв’яжіться із нашим менеджером

Зв’язатися з менеджером
Введіть ім'я домену у форму вище
Доменне ім'я може містити тільки букви чисел і дефіс!
Поле E-mail не може бути порожнім
Будь ласка, введіть коректну електронну адресу
Така E-mail адреса вже зареєстрована в нашій системі, оберіть, будь ласка, іншу
Поле пароль не може бути порожнім. Оберіть, будь ласка, складний пароль
Пароль занадто простий. Оберіть, будь ласка, більш складний пароль
Пароль занадто простий. Оберіть, будь ласка, більш складний пароль
Будь ласка, прочитайте та погодьтеся з Угодою користувача.
Будь ласка, прочитайте та погодьтеся з Політикою конфіденціальності.
Невірний пароль
Поле E-mail не може бути порожнім
Вказаний E-mail не знайдено в нашій базі