Дешевий Windows VPS

- віртуальний сервер Windows VPS/VDS недорого на хостингу GMHOST

Дешеві VPS на ОС Windows з повним набором опцій, безлімітним трафіком і техпдітримкою


Замовити дешевий VPS Св'язатися з менеджером
 • Україна
 • Естонія
 • Німеччина
UA-WIN-2-TRIAL
 ?В даному варіанті ми надаємо сервер з ознайомчим періодом Windows терміном на 180 днів, що дозволяє знизити ціну сервера. По закінченню терміну ознайомлення вам необхідно буде перейти на звичайний тариф та перенести дані.
$ 11 99 /міс
Процесор
2 ядра
Пам'ять
2 Гб
Диск SSD
40 Гб
Трафік
IP-адреса
1 IPv4 + IPv6
Віртуалізація
KVM
Замовити
EE-WIN-2-TRIAL
 ?В даному варіанті ми надаємо сервер з ознайомчим періодом Windows терміном на 180 днів, що дозволяє знизити ціну сервера. По закінченню терміну ознайомлення вам необхідно буде перейти на звичайний тариф і перенести дані.
$ 11 99 /міс
Процесор
2 ядра
Пам'ять
2 Гб
Диск SSD
40 Гб
Трафік
IP-адреса
1 IPv4 + IPv6
Віртуалізація
KVM
Замовити
DE-WIN-2-TRIAL
 ?В даному варіанті ми надаємо сервер з ознайомчим періодом Windows терміном на 180 днів, що дозволяє знизити ціну сервера. По закінченню терміну ознайомлення вам необхідно буде перейти на звичайний тариф і перенести дані.
$ 11 99 /міс
Процесор
2 ядра
Пам'ять
2 Гб
Диск SSD
40 Гб
Трафік
IP-адреса
1 IPv4 + IPv6
Віртуалізація
KVM
Замовити
 • USD
 • EUR
 • UAH
*

Сервер UA-WIN-2-TRIAL призначений для ознайомлення з ОС Windows на умовах 180-денного тріал-періоду, ліцензія у вартість такого сервера не включена. Ми безкоштовно надаємо послуги цілодобової технічної підтримки, базового адміністрування і підтримку ваших доменних зон (DNS). У разі дострокового припинення оренди сервера, можливо утримання коштів у якості компенсації за надані послуги в рамках безкоштовного перенесення або базового адміністрування на наш розсуд (див. регламент повернення коштів). Для замовлення сервера на тест, зверніться із запитом на підтримку , вказавши цілі тестування, бажаний тариф і термін тестування.

*

Сервер EE-WIN-2-TRIAL призначений для ознайомлення з ОС Windows на умовах 180-денного тріал-періоду, ліцензія у вартість такого сервера не включена. Ми безкоштовно надаємо послуги цілодобової технічної підтримки, базового адміністрування і підтримку ваших доменних зон (DNS). У разі, якщо протягом місяця споживання трафіку сильно перевищить 5 ТБ в місяць, ми залишаємо за собою право знизити пропускну здатність каналу до 10 Мбіт/с до кінця місяця. У разі дострокового припинення оренди сервера, можливо утримання коштів у якості компенсації за надані послуги в рамках безкоштовного перенесення або базового адміністрування на наш розсуд (див. регламент повернення коштів). Для замовлення сервера на тест, зверніться із запитом на підтримку , вказавши цілі тестування, бажаний тариф і термін тестування.

*

Сервер DE-WIN-2-TRIAL призначений для ознайомлення з ОС Windows на умовах 180-денного тріал-періоду, ліцензія у вартість такого сервера не включена. Ми безкоштовно надаємо послуги цілодобової технічної підтримки, базового адміністрування і підтримку ваших доменних зон (DNS). У разі, якщо протягом місяця споживання трафіку сильно перевищить 5 ТБ в місяць, ми залишаємо за собою право знизити пропускну здатність каналу до 10 Мбіт/с до кінця місяця. У разі дострокового припинення оренди сервера, можливо утримання коштів у якості компенсації за надані послуги в рамках безкоштовного перенесення або базового адміністрування на наш розсуд (див. регламент повернення коштів). Для замовлення сервера на тест, зверніться із запитом на підтримку , вказавши цілі тестування, бажаний тариф і термін тестування.

Пропонуємо дешеві VPS Windows, позбавлені недоліків, характерних для low cost сегмента.

Наші недорогі сервери розгорнуті на серверних платформах Enterprise рівня DELL, HP і Supermicro. Ви отримуєте Uptime на рівні 99.7% і гарантоване виділення заявлених ресурсів.

Дешевий VPS сервер на Windows з можливостями дорогих серверів

Нам вдалося зробити недорогі Windows VPS шляхом підбору мінімальної продуктивності, яка дозволяє комфортно працювати: кількість ядер, частота ЦП, обсяг оперативної пам’яті та SSD-диску (при необхідності ці параметри можна легко поліпшити). Ми не досягали зниження ціни шляхом видалення додаткових опцій звичайних серверів. Наприклад, ми не знизили якість підтримки та використовуємо такі ж апаратні платформи та комплектуючі, як на інших тарифах, надаємо безлімітний трафік і виділені IP, можливість root-доступу та інші можливості. Ви отримуєте недорогий Віндовс VPS:

 • З повноцінною технічною підтримкою. Наші фахівці готові розв’язувати будь-які проблеми клієнта (найчастіше, навіть виходять за рамки відповідальності GMHOST). Реагуємо на вхідні заявки протягом 20 хвилин цілодобово.
 • З різними версіями ОС Windows на вибір. При покупці VDS ви можете вибрати один з декількох варіантів серверної ОС Віндовс. Можлива установка операційної системи з вашого дистрибутива.
 • З безплатною допомогою в організації «переїзду» сайтів, баз даних, CRM-систем та інших рішення на наш недорогий Windows VPS хостинг. Також допомагаємо з адмініструванням.
 • C KVM-виртуалізацією. Ця технологія забезпечує віртуалізацію на апаратному рівні. З огляду на «примхливість» до ресурсів Віндовс, це – відмінний варіант для розгортання VPS з гідними показниками швидкодії й надійності.
 • З підключенням до безлімітного 100-мегабитному каналу, з підтримкою IPv4 та IPv6 адрес і можливістю замовлення широкого переліку додаткових послуг.

Наші недорогі Windows VPS / VDS розгортаються на базі обладнання в дата-центрах TierII-III в Україні та Естонії. Є можливість організувати пряме підключення до різних магістральним операторам: Cogent, Telia, CITIC, RETN, Elisa, HE, INFONET, Level3, Comfortel, IX.

Дешеві Windows VPS для швидкого старту і впевненого розвитку проекту

Замовляючи сервер у нас, вам не доведеться переплачувати за невживані ресурси. Наші рішення сконфігуровані з урахуванням досвіду багатьох клієнтів, яким під невеликі проекти потрібні надійні й доступні VPS без надмірностей, легко масштабовані при необхідності.

Недорогі віртуальні виділені сервери від GMHOST підходять для:

 • Швидкого переходу на удальонку. Windows VPS – відмінне рішення для розгортання RDP.
 • Розміщення баз даних, в тому числі й вимогливих до обчислювальних потужностей. Віндовс підтримує практично будь-які СУБД.
 • Хостингу сайтів/проектів, розроблених за допомогою ASP.NET
 • Розгортання термінальних, невеликих ігрових серверів, DNS, FTP, proxy, VPN.

Ми віримо, що всі маленькі проекти з часом стають великими, і готові надавати вам якісні VPS/VDS на сучасній апаратній платформі з преміальним рівнем обслуговування. Займайтеся розвитком свого проекту і будьте впевнені, що дешевий VPS Windows хостинг НЕ стоятиме на заваді цьому. Гарантуємо достовірну інформацію про сервер, гідну швидкість роботи й швидку масштабованість.

Орендуйте сервери і підключайтеся до них віддалено з будь-яких пристроїв

Зв'язатися із менеджером
Чому це вигідно вам / чому ми?
Базове адміністрування
Ми цінуємо ваш час і реагуємо на звернення до 20 хвилин. Надаємо цілодобову безкоштовну базову допомогу.
Швидкі SSD
Завдяки використанню SSD-дисків, ви отримуєте максимально можливу продуктивність.
Безлімітний трафік
Інтернет-трафік на поданих тарифних планах додатково не тарифікується.
Безпека даних
Ми ставимося до ваших даних з відповідальністю: доступ до ОС, БД і файлів є тільки у вас.
Швидке виконання замовлень
Ваші замовлення обробляються декілька хвилин автоматично, ви економите час і починаєте роботу швидше за всіх.
Відкритість і доступність
Ми завжди відкриті для діалогу. Запитуйте нестандартні конфігурації, пишіть зауваження, пропозиції.
Безкоштовні SSL-сертифікати
Замовляючи сервер на рік і більше ви можете отримати SSL сертифікат безкоштовно.
Повертаємо гроші за простої
Гарантуємо доступність сервісів на рівні 99.7%, в іншому випадку ви отримаєте компенсацію.
Відмінне співвідношення ціна/якість
Ми надаємо помірні ціни на послуги з ідеальним поєднанням ціна/продуктивність/надійність.
Висока доступність послуг
Ми повністю виправдовуємо очікуваний рівень якості послуг з Tier II.
Першокласне обладнання та коннект
Ми використовуємо брендове серверне та мережеве обладнання DELL Supermicro Juniper IBM Cisco.
Масштабованість
Ми надаємо повний спектр рішень. У разі зростання проекту, вам не потрібно переносити проекти.
Зручність оплати і управління послугами
У нас багато варіантів оплати послуг. Весь процесинг автоматизований. У загальних випадках, зарахування коштів на рахунок відбувається миттєво.
Більше переваг
ЗНИЖКА
При замовленні сервера терміном на 3, 6 або 12 місяців, ви отримуєте знижку 2.5%, 5% і 10%.
Ліцензія доступу по RDP  ? Потрібно для кожного пристрою/користувача, що підключається до Windows RDP. Спочатку доступно 2 підключення користувачів. Для збільшення числа, потрібно активувати сервер терміналів (можливо використовувати на тріал-періоді 120 днів безкоштовно, необмежену кількість користувачів), далі необхідно придбати дану ліцензію на кожного користувача або використовувати наявні у вас.
 8 $/міс
DDoS-захист серверу
від  150 $/міс
Питання та відповіді
 • Чим ви кращі за інших?
  У нас відмінний набір опцій, які включені в надавані нами послуги. Ми надаємо базову підтримку безкоштовно, вирішуючи запити клієнтів, суть яких виходить далеко за рамки наших зобов'язань щодо забезпечення роботи послуг. Ми намагаємося бути уважні до вас, зрозуміти вас і ваші потреби, надати саме таке рішення, яке дозволить вам добитися бажаного функціоналу і результатів з використанням наших сервісів.

  Часто клієнти порівнюють тільки ціну, не розглядаючи яким чином відбувалося ціноутворення, або порівнюють різні конфігурації "однакових" тарифів конкурентів. Необхідно звертати увагу на фактичне виконання провайдером взятих зобов'язань, гарантії й додаткові опції. Чого варте тільки надання підтримки, яка реагує на запити швидше, ніж раз на добу і намагається вирішити запит клієнта, а не заявити про справність послуг, що надаються і піти від участі у вирішенні запиту по суті. Ми заявляємо: у нас одне з кращих на ринку співвідношення ціна/сервіс/надійність!

  Технічна реалізація інфраструктури та платформ, які забезпечують роботу наших сервісів, набагато ближче до преміум-сегмента, ніж ціна за наші послуги :)

  Ми любимо цю роботу. Ми любимо технології та допомагати іншим людям робити цікаві проекти. Ми в захваті від комп'ютерів. Ми живемо, щоб розв'язувати проблеми, створювати цінності та робити круті речі. І ми любимо ділитися цими речами з іншими ;)
 • Чи повинен я щось платити, якщо реєструватимуся або візьму сервер на тест?
  Ні. Реєстрація не зобов'язує вас ні до чого. Ви можете не надавати ніякої інформації про себе, крім email, якщо не будете замовляти послуги на тест. У разі замовлення сервера на тест, ви не будете зобов'язані здійснювати продовження та оплату такого сервера, якщо не захочете зробити цього самі.
 • Коли моє замовлення буде виконано?
  Ваші замовлення обробляються протягом декількох хвилин автоматично, ви економите час і починаєте роботу швидше за всіх. У разі замовлення прайсової конфігурації виділеного сервера, термін інсталяції становить близько 20 хвилин, в залежності від швидкості установки замовленого вами образу ОС. Зазвичай установка віртуального сервера або хостингу займає до 10 хвилин. Реєстрація доменних імен займає 1-72 години, в залежності від умов і швидкості роботи реєстраторів конкретних зон.
 • Ви допоможете мені перенести або налаштувати сайт?
  Так, замовлення послуги включає опцію допомоги в перенесенні ваших проектів до нас або первинної настройки серверів. Для цього, після замовлення необхідних вам послуг, зверніться в техпідтримку з відповідним запитом.
 • Як я можу платити за ваші послуги, чи є якісь приховані відсотки і платежі?
  Поповнення рахунку можливе безготівковим переказом через банк, кредитними картами Visa і MasterCard, через системи та агрегатори платежів LiqPay, Portmone, EasySoft, Paysera, Stripe, Bitcoin (via Payssion). У загальному випадку, ви платите комісійні, розмір яких є індивідуальним для кожної платіжної системи. Деталі ви можете уточнити на сторінці оплати і сайтах конкретних платіжних систем.

  У разі замовлення послуги, з вас не буде знято ніяких додаткових платежів за середньостатистичне споживання трафіку, цілодобову техпідтримку і базову допомогу в адмініструванні. У разі замовлення платних додаткових послуг, з вас буде зніматися оплата відповідно до тарифів таких послуг. Ми не практикуємо ніяких маркетингових схем і додаткових платежів, які були б непрозорі або незрозумілі вам.
 • Ви повертаєте гроші, якщо мені щось не підходить або я чимось незадоволений?
  Так, згідно з нашим регламентом повернення коштів, ми повертаємо гроші в перебігу перших 3-х днів використання послуг. У разі виникнення об'єктивних причин, за якими послуги не відповідають заявленим умовам, ми робимо перерахунок їх вартості й завжди готові до індивідуального розгляду можливих компенсацій за завдані незручності. Так само, ви в будь-який момент можете отримати повернення невикористаних коштів з вашого балансу.

  * У разі дострокового припинення використання послуг, акції домени не переноситься до іншого реєстратора без відшкодування вартості їх реєстрації, утримується вартість акційних SSL-сертифікатів, можливо утримання коштів у якості компенсації за надані послуги в рамках безкоштовного перенесення, базового адміністрування або податкових відрахувань на наш розсуд (див. регламент повернення коштів). Ми не повертаємо і не перераховуємо гроші за послуги, які надаються нам третіми особами - реєстрація доменів, видача SSL-сертифікатів, ліцензії на ПЗ і т.п.
Читати більше
Рішення
Ми вже згадували про вибір хостингу серверів на базі ОС Linux і Windows. Кожен обирає собі систему, яка буде більше підходити саме для його завдань та роду діяльності. Linux більш підходить для організації веб-хостингу й використання можливостей віртуалізації на базі вашого [...]
Читати ще
Windows або Linux. Обирайте, що підходить вам: ми надаємо сервера на базі двох систем!
Про способи оплати та повернення. Перед тим, як ми почнемо з вами співпрацювати, пропонуємо уточнити кілька важливих моментів. Швидкість виконання замовлення Будь-яке ваше замовлення обробляється нами протягом кількох хвилин автоматично, ви економите час та починаєте роботу [...]
Читати ще
Ви зможете повернути гроші. Але навряд чи захочеться.
Швидкість з’єднання інтернет – це не єдина перешкода, що стоїть на шляху швидкої роботи сайту. Не в останню чергу ця робота визначається швидкістю роботи сервера. Саме робота накопичувача і здатність «віддавати» безліч даних одночасно суттєво впливає на загальну [...]
Читати ще
Використовуємо лише SSD-диски. Максимальна швидкість за привабливими цінами.
Нещодавно ми розібралися з основними видами хостингу. Прийшов час поговорити докладніше про кожен з них. Отже, уявімо ситуацію: у вас є невеликий сайт, на зразок портфоліо з демонстрацією ваших робіт або блогу з новинами. Може бути, це презентація конкретного продукту або [...]
Читати ще
Більш зрозуміло про хостинг. Найдоступніший варіант
Як же я втомився розбиратися з усіма цими базами, ноутбуками, програмістами. Я бухгалтер – не менеджер, мені потрібно робити просто свою роботу. Чому не можна просто взяти й зробити так, щоб всі, хто мені потрібен для комфортної роботи, були зібрані в одному місці? Чому не [...]
Читати ще
Комплекс послуг по ціні однієї
Блог

Залишились питання або хочете протестувати наші послуги?

Просто зв’яжіться із нашим менеджером

Зв’язатися з менеджером
Введіть ім'я домену у форму вище
Доменне ім'я може містити тільки букви чисел і дефіс!
Поле E-mail не може бути порожнім
Будь ласка, введіть коректну електронну адресу
Така E-mail адреса вже зареєстрована в нашій системі, оберіть, будь ласка, іншу
Поле пароль не може бути порожнім. Оберіть, будь ласка, складний пароль
Пароль занадто простий. Оберіть, будь ласка, більш складний пароль
Пароль занадто простий. Оберіть, будь ласка, більш складний пароль
Будь ласка, прочитайте та погодьтеся з Угодою користувача.
Будь ласка, прочитайте та погодьтеся з Політикою конфіденціальності.
Невірний пароль
Поле E-mail не може бути порожнім
Вказаний E-mail не знайдено в нашій базі