Хостинг для CMS Magento

Налаштований VPS зі встановленною CMS як хостинг для сайту на Magento будь-якого типу та масштабу

• конфігурація без обмежень
• скоріше віртуального хостингу
• налаштування і супровід
• виділена IP
  UA-VDS-LIGHT
  $ 5 99 /міс
  Процесор
  1 ядро
  Пам'ять
  1 Гб
  Диск SSD
  15 Гб
  Трафік
  IP-адреса
  1 IPv4 + IPv6
  Віртуалізація
  KVM
  Замовити
  • USD
  • EUR
  • UAH
  *

  При необхідності ми безкоштовно підберемо сервер під ваш сайт, налаштуємо Magento, оптимізуємо швидкість його роботи, встановимо необхідні додаткові служби і панелі керування. Так само, ми безкоштовно надаємо послуги цілодобової технічної підтримки, базового адміністрування та підтримку ваших доменних зон (DNS). У разі дострокового припинення оренди хостингу можливо утримання коштів в якості компенсації за надані послуги в рамках безкоштовного перенесення або базового адміністрування на наш розсуд (див. регламент повернення коштів). Для замовлення хостингу на тест, зверніться із запитом у підтримку , вказавши цілі тестування, обраний тариф і термін тестування.

  CMS Magento – відмінний вибір для великих інтернет-магазинів і для розгортання мережі з декількох торгових майданчиків, якими потрібно керувати централізовано. У нас ви можете орендувати VPS під хостинг для Magento, які легко налаштовуються і адаптуються під всі вимоги цієї системи управління контентом.

   

  Особливості наших серверів під хостинг Magento

  Ми пропонуємо VPS з виділеними IP в дата-центрах в Україні та Естонії. Ви знайдете оптимальне рішення для розміщення ecommerce проекту, орієнтованого на Європу або ринок СНД.
  Наші віртуальні сервери під Magento хостинг в Україні та Естонії:

  • Пропонуються з Linux різних версій, Ubuntu, Debian, CentOS. Якщо потрібно встановити іншу систему – не проблема.
  • Підтримують будь-які веб-сервери. Ви можете вибрати при замовленні сервер з Apache 1.3.x, 2.0.x або Apache 2.2.x, або замовити установку іншого рішення (або встановити самостійно).
  • Підтримують всі необхідні для «Маджента» розширення (simplexml, hash, PDO_MySQL, Iconv, SOAP, GD, mcrypt, DOM.
  • Надаються з правами суперкористувача. Ви можете робити практично будь-які налаштування VPS (наприклад, включати режим Safe_mode, управляти Memory limit, як це вимагається Magento, налаштовувати старт за розкладом crontab і так далі).

  При замовленні у нас ви можете почати користуватися сервером вже за 20 хвилин після оформлення заявки. Рішення пропонуються з можливістю установки CMS Magento прямо з адмін-панелі. Наші фахівці при необхідності безкоштовно допоможуть розібратися з нюансами установки системи (яких чимало).

  Почніть працювати з Magento прямо зараз

  Замовити хостинг для CMS Magento
  Переваги хостингу під CMS Magento
  Індивідуальна конфігурація
  Можливість налаштовувати оточення як завгодно: веб-сервер, сервер БД, їх версії без обмежень, властивих віртуальному хостингу.
  Індивидуальна IP-адреса
  Ваш сайт або магазин отримує унікальну IP без "сусідів" безкоштовно.
  Швидкість роботи
  У рази менше сайтів на одному сервері, краще ізоляція проектів один від одного.
  Панель керування
  Встановлюється візуальна веб-панель управління CMS-хостингом, якщо потрібно.
  Базове адміністрування
  Ми цінуємо ваш час і реагуємо на звернення до 20 хвилин. Надаємо цілодобову безкоштовну базову допомогу.
  Швидкі SSD
  Завдяки використанню SSD-дисків, ви отримуєте максимально можливу продуктивність.
  Допомога в міграції безкоштовно
  Ми допомагаємо вам в перенесенні сайтів або інших сервісів до нас і надаємо первинну підтримку безкоштовно.
  Безлімітний трафік
  Інтернет-трафік на поданих тарифних планах додатково не тарифікується.
  Виртуалізація KVM
  Ми надаємо KVM VDS з повним root-доступом. Ви привілейований користувач і повністю контролюєте сервер.
  Швидке виконання замовлень
  Ваші замовлення обробляються декілька хвилин автоматично, ви економите час і починаєте роботу швидше за всіх.
  Двофакторна авторизація
  У нас ви можете використовувати двофакторну авторизацію і додатково убезпечити свій акаунт.
  Безкоштовні DNS
  Щоб вам було комфортно, ми розміщуємо ваші доменні зони на наших NS безкоштовно.
  Повертаємо гроші за простої
  Гарантуємо доступність сервісів на рівні 99.7%, в іншому випадку ви отримаєте компенсацію.
  Відмінне співвідношення ціна/якість
  Ми надаємо помірні ціни на послуги з ідеальним поєднанням ціна/продуктивність/надійність.
  Висока доступність послуг
  Ми повністю виправдовуємо очікуваний рівень якості послуг з Tier II.
  Більше переваг
  ЗНИЖКА
  При замовленні хостингу CMS Magento терміном на 3, 6 або 12 місяців, ви отримуєте знижку 2.5%, 5% и 15%.
  Панель керування ISPmanager 6 Lite
   7 $/міс
  DDoS-захист серверу
  від  150 $/міс
  Питання та відповіді
  • Чим ви кращі за інших?
   У нас відмінний набір опцій, які включені в надавані нами послуги. Ми надаємо базову підтримку безкоштовно, вирішуючи запити клієнтів, суть яких виходить далеко за рамки наших зобов'язань щодо забезпечення роботи послуг. Ми намагаємося бути уважні до вас, зрозуміти вас і ваші потреби, надати саме таке рішення, яке дозволить вам добитися бажаного функціоналу і результатів з використанням наших сервісів.

   Часто клієнти порівнюють тільки ціну, не розглядаючи яким чином відбувалося ціноутворення, або порівнюють різні конфігурації "однакових" тарифів конкурентів. Необхідно звертати увагу на фактичне виконання провайдером взятих зобов'язань, гарантії й додаткові опції. Чого варте тільки надання підтримки, яка реагує на запити швидше, ніж раз на добу і намагається вирішити запит клієнта, а не заявити про справність послуг, що надаються і піти від участі у вирішенні запиту по суті. Ми заявляємо: у нас одне з кращих на ринку співвідношення ціна/сервіс/надійність!

   Технічна реалізація інфраструктури та платформ, які забезпечують роботу наших сервісів, набагато ближче до преміум-сегмента, ніж ціна за наші послуги :)

   Ми любимо цю роботу. Ми любимо технології та допомагати іншим людям робити цікаві проекти. Ми в захваті від комп'ютерів. Ми живемо, щоб розв'язувати проблеми, створювати цінності та робити круті речі. І ми любимо ділитися цими речами з іншими ;)
  • Чи повинен я щось платити, якщо реєструватимуся або візьму сервер на тест?
   Ні. Реєстрація не зобов'язує вас ні до чого. Ви можете не надавати ніякої інформації про себе, крім email, якщо не будете замовляти послуги на тест. У разі замовлення сервера на тест, ви не будете зобов'язані здійснювати продовження та оплату такого сервера, якщо не захочете зробити цього самі.
  • Коли моє замовлення буде виконано?
   Ваші замовлення обробляються протягом декількох хвилин автоматично, ви економите час і починаєте роботу швидше за всіх. У разі замовлення прайсової конфігурації виділеного сервера, термін інсталяції становить близько 20 хвилин, в залежності від швидкості установки замовленого вами образу ОС. Зазвичай установка віртуального сервера або хостингу займає до 10 хвилин. Реєстрація доменних імен займає 1-72 години, в залежності від умов і швидкості роботи реєстраторів конкретних зон.
  • Ви допоможете мені перенести або налаштувати сайт?
   Так, замовлення послуги включає опцію допомоги в перенесенні ваших проектів до нас або первинної настройки серверів. Для цього, після замовлення необхідних вам послуг, зверніться в техпідтримку з відповідним запитом.
  • Як я можу платити за ваші послуги, чи є якісь приховані відсотки і платежі?
   Поповнення рахунку можливе безготівковим переказом через банк, кредитними картами Visa і MasterCard, через системи та агрегатори платежів LiqPay, Portmone, EasySoft, Paysera, Stripe, Bitcoin (via Payssion). У загальному випадку, ви платите комісійні, розмір яких є індивідуальним для кожної платіжної системи. Деталі ви можете уточнити на сторінці оплати і сайтах конкретних платіжних систем.

   У разі замовлення послуги, з вас не буде знято ніяких додаткових платежів за середньостатистичне споживання трафіку, цілодобову техпідтримку і базову допомогу в адмініструванні. У разі замовлення платних додаткових послуг, з вас буде зніматися оплата відповідно до тарифів таких послуг. Ми не практикуємо ніяких маркетингових схем і додаткових платежів, які були б непрозорі або незрозумілі вам.
  • Ви повертаєте гроші, якщо мені щось не підходить або я чимось незадоволений?
   Так, згідно з нашим регламентом повернення коштів, ми повертаємо гроші в перебігу перших 3-х днів використання послуг. У разі виникнення об'єктивних причин, за якими послуги не відповідають заявленим умовам, ми робимо перерахунок їх вартості й завжди готові до індивідуального розгляду можливих компенсацій за завдані незручності. Так само, ви в будь-який момент можете отримати повернення невикористаних коштів з вашого балансу.

   * У разі дострокового припинення використання послуг, акції домени не переноситься до іншого реєстратора без відшкодування вартості їх реєстрації, утримується вартість акційних SSL-сертифікатів, можливо утримання коштів у якості компенсації за надані послуги в рамках безкоштовного перенесення, базового адміністрування або податкових відрахувань на наш розсуд (див. регламент повернення коштів). Ми не повертаємо і не перераховуємо гроші за послуги, які надаються нам третіми особами - реєстрація доменів, видача SSL-сертифікатів, ліцензії на ПЗ і т.п.
  Читати більше
  Рішення
  Про способи оплати та повернення. Перед тим, як ми почнемо з вами співпрацювати, пропонуємо уточнити кілька важливих моментів. Швидкість виконання замовлення Будь-яке ваше замовлення обробляється нами протягом кількох хвилин автоматично, ви економите час та починаєте роботу [...]
  Читати далі
  Ви зможете повернути гроші. Але навряд чи захочеться.
  Навіть коли Ваш проект існує тільки у вигляді ідеї – у Вас постійно виникають питання: від вибору графічного дизайну до рішення, яке доменне ім’я Ви будете використовувати Або, припустимо, сайт вже готовий, але багато незрозумілих моментів не дають спокою. Що тоді [...]
  Читати далі
  Оперативна служба підтримки й адміністрування 24/7.
  Ми вже згадували про вибір хостингу серверів на базі ОС Linux і Windows. Кожен обирає собі систему, яка буде більше підходити саме для його завдань та роду діяльності. Linux більш підходить для організації веб-хостингу й використання можливостей віртуалізації на базі вашого [...]
  Читати далі
  Windows або Linux. Обирайте, що підходить вам: ми надаємо сервера на базі двох систем!
  Вибір хостингу – це нелегка справа, адже від цього залежить подальший успіх роботи Вашого сайту. І як бути, якщо Ви з якихось причин раптом зрозуміли, що хочете віддати свої сайти, IT бізнес-процеси або роботу офісу в компанію, яка не просто надає послуги дата-центру, а ще [...]
  Читати далі
  Перенести сайт на наш хостинг – це просто. Не тільки розповімо, а ще й допоможемо.
  Ми знаємо, що організація роботи з нуля або перенесення сайту, що існує, сервера чи будь-якої іншої інформації з хостингу на хостинг – це величезний біль та робота, яка вимагає чимало часу! Потрібно багато всього зробити – заархівувати файли зі старого хостингу, [...]
  Читати далі
  Складно перенести сайт або сервер? Наші фахівці допоможуть швидко і безкоштовно!
  Вітаємо вас  дорогі наші читачі та підписники нашої сторінки. Про те що таке сервер, його плюси й принципи роботи ми вже обговорили в наших попередніх матеріалах. Але що це за послуга, і як нею скористатися – ще не обговорювали. Так давайте ж заповнимо цю прогалину і [...]
  Читати далі
  Мігруємо на VPS
  Прийшов час поговорити про найпопулярніший вид хостингу – віртуальний виділений сервер. VPS або VDS, він же Virtual Dedicated Server – це найбільш дорогий, але вже куди більш практичний вид хостингу, ніж віртуальний. Його принцип роботи, в цілому, схожий на роботу [...]
  Читати далі
  VPS хостинг. Чому його можна сміло назвати золотою серединою?
  Блог

  Залишились питання або хочете протестувати наші послуги?

  Просто зв’яжіться із нашим менеджером

  Зв’язатися з менеджером
  Введіть ім'я домену у форму вище
  Доменне ім'я може містити тільки букви чисел і дефіс!
  Поле E-mail не може бути порожнім
  Будь ласка, введіть коректну електронну адресу
  Така E-mail адреса вже зареєстрована в нашій системі, оберіть, будь ласка, іншу
  Поле пароль не може бути порожнім. Оберіть, будь ласка, складний пароль
  Пароль занадто простий. Оберіть, будь ласка, більш складний пароль
  Пароль занадто простий. Оберіть, будь ласка, більш складний пароль
  Будь ласка, прочитайте та погодьтеся з Угодою користувача.
  Будь ласка, прочитайте та погодьтеся з Політикою конфіденціальності.
  Невірний пароль
  Поле E-mail не може бути порожнім
  Вказаний E-mail не знайдено в нашій базі