Хостинг для пошти


конфігурація без обмеженьшвидше віртуального хостингу
налаштування та супровідвиділена IP


Спробувати Зв'язатися з менеджером
Тарифи хостингу для пошти від GMHOST
 • Україна
 • Німеччина
 • Естонія
UA-VPS-LIGHT
 ?Тариф доступний для замовлення на мінімальний термін від 3-х місяців. Тариф без тех.підтримки.
4 81 /міс
Пам'ять
564 Мб
Диск SSD
15 Гб
Процесор
1 ядро
Трафік
IP-адреса
1 IPv4 + IPv6
Віртуалізація
KVM
Замовити
UA-DS-MAIL
33 72 /міс
Процесор
Core i3 4130
Пам'ять
8 Гб
Диск
120 Гб
Трафік
Підтримка
Безкоштовно
IP-адрес
1 IPv4 + IPv6
DNS
Безкоштовно
Панель управления
Безкоштовно
Замовити
UA-HOSTING-MAIL
1 44 /міс
Диск SSD
1 Гб
Домени
1 Шт
Бази даних
1 Шт
Трафік
Пошта
Замовити
DE-VPS-LIGHT
 ?Тариф доступний для замовлення на мінімальний термін від 3-х місяців.
4 81 /міс
Пам'ять
564 Mб
Диск SSD
15 Гб
Процесор
1 ядро
Трафік
IP-адреса
1 IPv4
Віртуалізація
KVM
Замовити
EE-VPS-LIGHT
 ?Тариф доступний для замовлення на мінімальний термін від 3-х місяців.
4 81 /міс
Пам'ять
564 Мб
Диск SSD
15 Гб
Процесор
1 ядро
Трафік
IP-адреса
1 IPv4 + IPv6
Віртуалізація
KVM
Замовити
 • USD
 • EUR
 • UAH
*

Ми безкоштовно надаємо послуги цілодобової технічної підтримки, базового адміністрування та підтримку ваших доменних зон (DNS). На будь-якому тарифі ви можете замовити сервер з безкоштовними панелями HestiaCP, FastPanel або aaPanel. Замовляючи сервер на рік, ви можете безкоштовно отримати SSL-сертифікат Sectigo PositiveSSL за запитом. У разі дострокового припинення оренди сервера утримується вартість SSL-сертифіката, можливо утримання коштів у якості компенсації за надані послуги в рамках безкоштовного перенесення або базового адміністрування на наш розсуд (див. регламент повернення коштів). Для замовлення серверу на тест, зверніться у техпідтримку, вказавши цілі тестування, обраний тариф і термін тестування.

Хостинг для пошти: кому потрібний і навіщо?

Усі компанії використовують електронну пошту. Вона допомагає спілкуватися з клієнтами: зробити розсилку, оформити замовлення, отримати зворотний зв’язок. Також потрібна для комунікації зі співробітниками: як інакше давати завдання та стусани? Хостинг із поштовим сервером допомагає використовувати цей інструмент безпечно та без обмежень. Можна не боятися витоку персональних даних і зробити розсилку всім клієнтам за 10 хвилин, навіть якщо їх більше за 1000.
 

Поштовий хостинг від GMHOST

Станьте зі звичайного користувача пошти VIP користувачем. Потрібно лише ваше бажання убезпечити себе та вийти на новий рівень роботи з електронною поштою. Про решту подбає GMHOST – надійний поштовий хостинг в Україні. Більше ніякого спаму, витоку інформації та проблем з доступом. Тепер докладніше про можливості поштового хостингу.
 

Для чого потрібний поштовий хостинг

Поштовий хостинг — це послуга, яка підтримує роботу поштового сервера. Чим це корисно вам як власнику:

 • Немає реклами та спаму: вхідні листи перевіряються на віруси і до вас доходить лише потрібне. Уявіть компанію із тисячею клієнтів – пошта засмічується спамом щодня, серед листів загубилася заявка клієнта, не відповіли – втратили клієнта та гроші.
 • Підвищений рівень захисту електронної пошти. Протокол SSL відповідає за захист даних, що надсилаються: персональні дані клієнтів та корпоративна інформація в безпеці. Безкоштовні поштові сервери не обіцяють той самий рівень захисту – зламати таку поштову скриньку легше.
 • Створити унікальне ім’я для пошти компанії. Клієнти більше довіряють компанії із власним доменом, перевірте на собі. Наприклад, компанія АТБ. У якому випадку лояльність вища, з поштою [email protected] або [email protected]?
 • Цілодобовий доступ до поштової скриньки. Поки в Цукерберга падають сервери, ми гарантуємо доступність нашого ресурсу 24\7.

 

Де можна розмістити поштовий хостинг

Хостинг-провайдери пропонують різні варіанти, все залежить від вашого випадку:

 • Віртуальний хостинг. Різні поштові домени працюють паралельно на одній фізичній машині. Цей вид хостингу підходить для маленьких проектів.
 • Виділений сервер. Вся пошта розміщується на окремому закріпленому за вами фізичному сервері. Ціна вище, використовується для великих проектів, наприклад, інтернет магазин «Розетка».
 • Віртуальний виділений сервер – частина фізичного сервера. На одному фізичному пристрої запускається кілька віртуальних серверів, що належать різним клієнтам.

 

Переваги поштового хостингу:

 • Корпоративні клієнти одержують поштову скриньку з унікальним ім’ям, пов’язаним з компанією або безпосередньо власником.
 • Використовуються найбільш швидкі та актуальні протоколи зв’язку, надається безпечний веб-інтерфейс, який унеможливлює появу реклами.
 • Відсутня залежність від провайдера інтернету, доступ до поштового хостингу здійснюється з будь-якого робочого місця, що має вихід у мережу.
 • У зв’язку з розміщенням хостингу в іншого провайдера пошта отримує додатковий захист від перевантажень веб-сервера.
 • Резервне копіювання інформації
 • Можливість доступу до необмеженого обсягу поштової скриньки.

 
Звертайтеся до нас, якщо ви готові працювати на новому рівні. Ми убезпечимо ваші дані, подбаємо про постійний доступ до пошти, допоможемо вам зареєструвати унікальне доменне ім’я, подбаємо про резервне копіювання.
Якщо у вас залишилися питання – співробітники підтримки GMHOST з радістю вам пояснять усі нюанси та допоможуть підібрати пакет.

Замовляйте найкращий хостинг для пошти

Спробувати
Переваги хостингу для пошти
Індивідуальна конфігурація
Можливість налаштовувати оточення як завгодно: веб-сервер, сервер БД, їх версії без обмежень, властивих віртуальному хостингу.
Індивидуальна IP-адреса
Ваш сайт або магазин отримує унікальну IP без "сусідів" безкоштовно.
Швидкі SSD
Завдяки використанню SSD-дисків, ви отримуєте максимально можливу продуктивність.
Швидкість роботи
У рази менше сайтів на одному сервері, краще ізоляція проектів один від одного.
Панель керування
Встановлюється візуальна веб-панель управління CMS-хостингом, якщо потрібно.
Базове адміністрування
Ми цінуємо ваш час і реагуємо на звернення до 20 хвилин. Надаємо цілодобову безкоштовну базову допомогу.
Готові образи з CMS
Якщо готові не підходять - ми налаштуємо все необхідне для роботи вашого проекту безкоштовно.
Допомога в міграції безкоштовно
Ми допомагаємо вам в перенесенні сайтів або інших сервісів до нас і надаємо первинну підтримку безкоштовно.
Безлімітний трафік
Інтернет-трафік на поданих тарифних планах додатково не тарифікується.
Виртуалізація KVM
Ми надаємо KVM VDS з повним root-доступом. Ви привілейований користувач і повністю контролюєте сервер.
Швидке виконання замовлень
Ваші замовлення обробляються декілька хвилин автоматично, ви економите час і починаєте роботу швидше за всіх.
Двофакторна авторизація
У нас ви можете використовувати двофакторну авторизацію і додатково убезпечити свій акаунт.
Безкоштовні DNS
Щоб вам було комфортно, ми розміщуємо ваші доменні зони на наших NS безкоштовно.
Повертаємо гроші за простої
Гарантуємо доступність сервісів на рівні 99.7%, в іншому випадку ви отримаєте компенсацію.
Відмінне співвідношення ціна/якість
Ми надаємо помірні ціни на послуги з ідеальним поєднанням ціна/продуктивність/надійність.
Більше переваг
Знижка
При замовленні хостингу для пошти терміном на 3, 6 або 12 місяців ви отримуєте знижку 2.5%, 5% і 10%.
Панель керування ISPmanager 6 Lite
 6.74 /міс
DDoS-захист сервера
від  144.52 /міс
Питання та відповіді
 • Чим ви кращі за інших?
  У нас відмінний набір опцій, які включені в надавані нами послуги. Ми надаємо базову підтримку безкоштовно, вирішуючи запити клієнтів, суть яких виходить далеко за рамки наших зобов'язань щодо забезпечення роботи послуг. Ми намагаємося бути уважні до вас, зрозуміти вас і ваші потреби, надати саме таке рішення, яке дозволить вам добитися бажаного функціоналу і результатів з використанням наших сервісів.

  Часто клієнти порівнюють тільки ціну, не розглядаючи яким чином відбувалося ціноутворення, або порівнюють різні конфігурації "однакових" тарифів конкурентів. Необхідно звертати увагу на фактичне виконання провайдером взятих зобов'язань, гарантії й додаткові опції. Чого варте тільки надання підтримки, яка реагує на запити швидше, ніж раз на добу і намагається вирішити запит клієнта, а не заявити про справність послуг, що надаються і піти від участі у вирішенні запиту по суті. Ми заявляємо: у нас одне з кращих на ринку співвідношення ціна/сервіс/надійність!

  Технічна реалізація інфраструктури та платформ, які забезпечують роботу наших сервісів, набагато ближче до преміум-сегмента, ніж ціна за наші послуги :)

  Ми любимо цю роботу. Ми любимо технології та допомагати іншим людям робити цікаві проекти. Ми в захваті від комп'ютерів. Ми живемо, щоб розв'язувати проблеми, створювати цінності та робити круті речі. І ми любимо ділитися цими речами з іншими ;)
 • Чи повинен я щось платити, якщо реєструватимуся або візьму сервер на тест?
  Ні. Реєстрація не зобов'язує вас ні до чого. Ви можете не надавати ніякої інформації про себе, крім email, якщо не будете замовляти послуги на тест. У разі замовлення сервера на тест, ви не будете зобов'язані здійснювати продовження та оплату такого сервера, якщо не захочете зробити цього самі.
 • Коли моє замовлення буде виконано?
  Ваші замовлення обробляються протягом декількох хвилин автоматично, ви економите час і починаєте роботу швидше за всіх. У разі замовлення прайсової конфігурації виділеного сервера, термін інсталяції становить близько 20 хвилин, в залежності від швидкості установки замовленого вами образу ОС. Зазвичай установка віртуального сервера або хостингу займає до 10 хвилин. Реєстрація доменних імен займає 1-72 години, в залежності від умов і швидкості роботи реєстраторів конкретних зон.
 • Ви допоможете мені перенести або налаштувати сайт?
  Так, замовлення послуги включає опцію допомоги в перенесенні ваших проектів до нас або первинної настройки серверів. Для цього, після замовлення необхідних вам послуг, зверніться в техпідтримку з відповідним запитом.
 • Як я можу платити за ваші послуги, чи є якісь приховані відсотки і платежі?
  Поповнення рахунку можливе безготівковим переказом через банк, кредитними картами Visa і MasterCard, через системи та агрегатори платежів LiqPay, Portmone, EasySoft, Paysera, Stripe, Bitcoin (via Payssion). У загальному випадку, ви платите комісійні, розмір яких є індивідуальним для кожної платіжної системи. Деталі ви можете уточнити на сторінці оплати і сайтах конкретних платіжних систем.

  У разі замовлення послуги, з вас не буде знято ніяких додаткових платежів за середньостатистичне споживання трафіку, цілодобову техпідтримку і базову допомогу в адмініструванні. У разі замовлення платних додаткових послуг, з вас буде зніматися оплата відповідно до тарифів таких послуг. Ми не практикуємо ніяких маркетингових схем і додаткових платежів, які були б непрозорі або незрозумілі вам.
 • Ви повертаєте гроші, якщо мені щось не підходить або я чимось незадоволений?
  Так, згідно з нашим регламентом повернення коштів, ми повертаємо гроші в перебігу перших 3-х днів використання послуг. У разі виникнення об'єктивних причин, за якими послуги не відповідають заявленим умовам, ми робимо перерахунок їх вартості й завжди готові до індивідуального розгляду можливих компенсацій за завдані незручності. Так само, ви в будь-який момент можете отримати повернення невикористаних коштів з вашого балансу.

  * У разі дострокового припинення використання послуг, акції домени не переноситься до іншого реєстратора без відшкодування вартості їх реєстрації, утримується вартість акційних SSL-сертифікатів, можливо утримання коштів у якості компенсації за надані послуги в рамках безкоштовного перенесення, базового адміністрування або податкових відрахувань на наш розсуд (див. регламент повернення коштів). Ми не повертаємо і не перераховуємо гроші за послуги, які надаються нам третіми особами - реєстрація доменів, видача SSL-сертифікатів, ліцензії на ПЗ і т.п.
Читати більше
Рішення
Про способи оплати та повернення. Перед тим, як ми почнемо з вами співпрацювати, пропонуємо уточнити кілька важливих моментів. Швидкість виконання замовлення Будь-яке ваше замовлення обробляється нами протягом кількох хвилин автоматично, ви економите час та починаєте роботу [...]
Читати більше
Ви зможете повернути гроші. Але навряд чи захочеться.
Навіть коли Ваш проект існує тільки у вигляді ідеї – у Вас постійно виникають питання: від вибору графічного дизайну до рішення, яке доменне ім’я Ви будете використовувати Або, припустимо, сайт вже готовий, але багато незрозумілих моментів не дають спокою. Що тоді [...]
Читати більше
Оперативна служба підтримки й адміністрування 24/7.
Ми вже згадували про вибір хостингу серверів на базі ОС Linux і Windows. Кожен обирає собі систему, яка буде більше підходити саме для його завдань та роду діяльності. Linux більш підходить для організації веб-хостингу й використання можливостей віртуалізації на базі вашого [...]
Читати більше
Windows або Linux. Обирайте, що підходить вам: ми надаємо сервера на базі двох систем!
Вибір хостингу – це нелегка справа, адже від цього залежить подальший успіх роботи Вашого сайту. І як бути, якщо Ви з якихось причин раптом зрозуміли, що хочете віддати свої сайти, IT бізнес-процеси або роботу офісу в компанію, яка не просто надає послуги дата-центру, а ще [...]
Читати більше
Перенести сайт на наш хостинг – це просто. Не тільки розповімо, а ще й допоможемо.
Ми знаємо, що організація роботи з нуля або перенесення сайту, що існує, сервера чи будь-якої іншої інформації з хостингу на хостинг – це величезний біль та робота, яка вимагає чимало часу! Потрібно багато всього зробити – заархівувати файли зі старого хостингу, [...]
Читати більше
Складно перенести сайт або сервер? Наші фахівці допоможуть швидко і безкоштовно!
Вітаємо вас  дорогі наші читачі та підписники нашої сторінки. Про те що таке сервер, його плюси й принципи роботи ми вже обговорили в наших попередніх матеріалах. Але що це за послуга, і як нею скористатися – ще не обговорювали. Так давайте ж заповнимо цю прогалину і [...]
Читати більше
Мігруємо на VPS
Прийшов час поговорити про найпопулярніший вид хостингу – віртуальний виділений сервер. VPS або VDS, він же Virtual Dedicated Server – це найбільш дорогий, але вже куди більш практичний вид хостингу, ніж віртуальний. Його принцип роботи, в цілому, схожий на роботу [...]
Читати більше
VPS хостинг. Чому його можна сміло назвати золотою серединою?
Блог

Залишились питання або хочете протестувати наші послуги?

Просто зв’яжіться із нашим менеджером

Зв’язатися з менеджером
Введіть ім'я домену у форму вище
Доменне ім'я може містити тільки букви чисел і дефіс!
Поле E-mail не може бути порожнім
Будь ласка, введіть коректну електронну адресу
Така E-mail адреса вже зареєстрована в нашій системі, оберіть, будь ласка, іншу
Поле пароль не може бути порожнім. Оберіть, будь ласка, складний пароль
Пароль занадто простий. Оберіть, будь ласка, більш складний пароль
Пароль занадто простий. Оберіть, будь ласка, більш складний пароль
Будь ласка, прочитайте та погодьтеся з Угодою користувача.
Будь ласка, прочитайте та погодьтеся з Політикою конфіденціальності.
Невірний пароль
Поле E-mail не може бути порожнім
Вказаний E-mail не знайдено в нашій базі