І 1С налаштуємо, і дані вбережем

І 1С налаштуємо, і дані вбережем

Іноді так і хочеться запитати, а чому немає комплексної послуги яка б вирішувала всі потреби бухгалтерського та управлінського обліку? Наприклад, я бухгалтер, для комфортної роботи мені потрібен програміст, системний адміністратор, фахівець з 1С та ще ряд людей. Ну чому не можна просто взяти та включити їх в один пакет послуг? Наша відповідь – можна! Давайте про це і поговоримо.

Купуючи сервер для розміщення 1С бухгалтерії в GMhost, ви не тільки підвищуєте стабільність роботи бізнесу – забезпечуючи поліпшену безпеку бази даних, доступність і швидкість роботи, а ще й отримуєте ряд послуг для поліпшення роботи як бонус.

По-перше – це первинне налаштування 1С. Що це означає? При вашому рішенні перейти на сервер, ми не тільки проведемо перенесення даних. Ми самостійно встановимо і налаштуємо все потрібне вам ПЗ у нас на сервері.

По-друге – це грамотна технічна підтримка 24/7. Використовуючи наші сервера, ви гарантуєте собі постійну підтримку у вигляді технічно підкованих консультантів, які в разі чого, все пояснять і розв’яже проблему. Ваш власний технар, який допоможе.

По-третє – це стабільність і надійність. Працюючи з сервером ви гарантуєте собі та вашим наближеним постійний доступ до бази. Більше не буде проблем з доступами до одного включеного комп’ютера. Все на сервері, все відмінно працює.

По-четверте – це резервне копіювання, яке за вашим бажанням можна налаштувати, що дозволить вам більше не переживати за збереження даних і не боятися будь-яких помилок. Тепер в будь-якому випадку дані можна відновити.

По-п’яте – це гарантія обслуговування 1С. Ми в, випадку такої потреби, можемо допомогти з проблемами на програмному рівні. Крім цього ми можемо відновити всі злетівши налаштування і подбаємо про ваш комфорт. Важливо відзначити, що це стосується тільки програмної частини 1С. Все що належить персоналізації та проблем з документами – це не наша область впливу.

Що ж ми маємо?

А маємо ми послугу, яка закриває всі потреби професіоналів і дозволяє працювати без зайвих турбот. Організована комунікація між бухгалтером – клієнтом – сервером дасть вам можливість не витрачати час на узгодження зайвих зустрічей і т.д.. Безпека дозволить вам не переживати за 1С бази, і не починати знову їх в разі втрати. Підтримка й обслуговування 1С позбавить вас від турботи зустрічей з іншими людьми в яких ви потребуєте. Тепер все це зібрано в одному місці. Все для вашого комфорту.

І 1С налаштуємо, і дані вбережем
Назад

Залишились питання або хочете протестувати наші послуги?

Просто зв’яжіться із нашим менеджером

Зв’язатися з менеджером
Введіть ім'я домену у форму вище
Доменне ім'я може містити тільки букви чисел і дефіс!
Поле E-mail не може бути порожнім
Будь ласка, введіть коректну електронну адресу
Така E-mail адреса вже зареєстрована в нашій системі, оберіть, будь ласка, іншу
Поле пароль не може бути порожнім. Оберіть, будь ласка, складний пароль
Пароль занадто простий. Оберіть, будь ласка, більш складний пароль
Пароль занадто простий. Оберіть, будь ласка, більш складний пароль
Будь ласка, прочитайте та погодьтеся з Угодою користувача.
Будь ласка, прочитайте та погодьтеся з Політикою конфіденціальності.
Невірний пароль
Поле E-mail не може бути порожнім
Вказаний E-mail не знайдено в нашій базі