Як 1С в хмарі всім життя облегшив

Як 1С в хмарі всім життя облегшив

«Я вважаю, на світовому ринку можна буде продати штук п’ять комп’ютерів» – Директор компанії «ІВМ» Томас Уотсон в 1943 році.

Як не дивно, Томас Уотсон був цілком правий, ось тільки міг він уявити, що через якихось 70 років, комп’ютери будуть скрізь  використовуватися, та буде важко уявити виконання будь-чого не використовуючи потужності обчислювальних машин? Думаю, що ні. Сьогодні – це наша реальність. Але навіть використовування обчислювальної техніки не звільняє нас від проблем, адже чим багатогранніша система, тим важче її обслуговувати. Про це сьогодні ми й поговоримо.

Оптимізація – слово прийняте для слуху, щось близьке до економії сил та часу. Але ж як досягнути оптимізації в обслуговуванні процесів зв’язаних, наприклад з налаштуванням та обслуговуванням 1С систем для наших бухгалтерів? Як зробити так, щоб все працювало злагоджено та грамотно, навіть якщо кожен зберігає базу де і як попало, у більшості якісь незрозумілі носії, та кожному новому клієнту потрібно пристосовуватися? Відповідь на це питання – використання сервера.

Чому сервер?

Замість незрозумілих комп’ютерів, адмініструвати потрібно лише один сервер. Усі процеси на сервері вже організовані, вже присутня своя технічна підтримка, котра в випадку чого зможе допомогти проконсультувати  та буде розв’язувати проблеми.

Оптимізація адміністрування. Одна підготовлена платформа у вигляді сервера вже містить панель адміністратора, що в рази полегшує роботу з користувачами, доступами та безпекою.

Резервне копіювання даних. ЦОД – це не просто платформа, це набір інструментів котрі можна використовувати. Резервне копіювання даних, один із таких інструментів. Зв’яжіться з техпідтримкою, обговоріть основні нюанси, і ми допоможемо вам налаштувати резервне копіювання.

Якщо мова йде про Windows сервер – операційна система є ліцензованим продуктом, а сама ліцензія включена в ціну послуги. На додачу до оптимізації процесів, сервер це безпека. Адже дякуючи постійним бекапам ви можете залишатися спокійними, навіть якщо щось пішло не так.  Після налаштування  резервного копіювання  – ви захищені від втрати, а не втратив – означає зекономив, (а зекономив, отже заробив). Як мінімум свій час.

Так ви зможете допомогти не лише собі, а в першу чергу клієнту, адже частіше всього вони не розуміють що такі можливості взагалі є, і тим самим, несвідомо ускладняють життя вам та собі. Перше правило оптимізації – всі ланки повинні працювати за єдиними правилами, так, що перехід на якусь єдину систему, в такому випадку до сервера – полегшить життя всім.

Проводячи підсумки вищесказаного: для оптимізації процесів обслуговування 1С (і тому подібних) систем – можна використовувати сервер. Це полегшить контроль, та стандартизує роботу з клієнтами, що зекономить вам час та сили. 

Як 1С в хмарі всім життя облегшив
Назад

Залишились питання або хочете протестувати наші послуги?

Просто зв’яжіться із нашим менеджером

Зв’язатися з менеджером
Введіть ім'я домену у форму вище
Доменне ім'я може містити тільки букви чисел і дефіс!
Поле E-mail не може бути порожнім
Будь ласка, введіть коректну електронну адресу
Така E-mail адреса вже зареєстрована в нашій системі, оберіть, будь ласка, іншу
Поле пароль не може бути порожнім. Оберіть, будь ласка, складний пароль
Пароль занадто простий. Оберіть, будь ласка, більш складний пароль
Пароль занадто простий. Оберіть, будь ласка, більш складний пароль
Будь ласка, прочитайте та погодьтеся з Угодою користувача.
Будь ласка, прочитайте та погодьтеся з Політикою конфіденціальності.
Невірний пароль
Поле E-mail не може бути порожнім
Вказаний E-mail не знайдено в нашій базі