Як контролювати стан документів, навіть якщо твій бухгалтер у відпустці?

Як контролювати стан документів, навіть якщо твій бухгалтер у відпустці?

«Людина найкраще слідкує за собою тоді, коли інші слідкують за нею теж» – Джордж Савіль

Нехай Джордж Савіль і жив у 17 сторіччі, але точно мав розуміння того, як взаємодіяти з людьми. Контроль – невіддільна частина гарно злагодженої роботи, адже тільки коли робота контролюється – є чітке розуміння чого та від кого очікувати, тільки тоді взаємодію можна вважати правильною. Особливо важливо це для приватних підприємців, адже зазвичай ці люди відповідальні за велику частину процесів та для них важливо володіти найактуальнішою інформацією. Якщо ми ведемо мову про бухгалтерську справу, для підприємців іноді може бути критично мати найактуальніші звіти, що може перетинати межу робочого часу. Як же ж організувати комунікацію таким чином, щоб вас не чіпали в неробочий час, а ваш ПП завжди мав актуальну інформацію у своєму розпорядженні?

Єдине правильне рішення, в даній ситуації, це правильна комунікація, де ви, та ваші ПП могли б ділитися інформацією, і тим самим вирішуючи всі проф задачі. Добре, що таке уже є. При використанні сервера, як основної платформи обробки інформації, ви знімаєте з себе всі обов’язки «бути на зв’язку», адже ПП може отримати свої доступи до бази, де сам може контролювати хід роботи над звітністю і т.п. Сервер, на відміну від вас, завжди увімкнений, та незалежно від того, день зараз, чи ніч – видасть всю потрібно інформацію, і конфлікт буде анігільовано.

Як це працює?

Ви, при зверненні чергового ПП про бухгалтерський облік, ставите його перед фактом, що для того, щоб вести облік, потрібен сервер. При оплаті послуг сервера ви отримуєте платформу на котру можна встановлювати програмне забезпечення, а також ним користуватися. Це своєю чергою означає, що 1С буде розгорнутий на сервері, і ви як бухгалтер будете робити всі свої роботи там.  Використовуючи свій, чи любий інший комп’ютер, як точку входу, ви зможете проводити потрібну роботу без прив’язки до конкретного пристрою, адже база в хмарному сховищі, і вам більше не потрібно буде думати про те, як взяти з собою ноутбук. Також, у якості додаткової послуги, якщо над базою працюють не один та не два бухгалтери, у яких різні рівні кваліфікації, ви можете попросити у провайдера про налаштування індивідуальних доступів, під потрібну теку чи під потрібну людину. Це не лише спростить роботу, а й структурує зони відповідальності. Клієнтам це дасть розуміння виконання робот, а бухгалтера будуть працювати у своєму темпі, кожен над своєю задачею.

Окрім того, «без прив’язки до конкретного пристрою» буквально означає що вам не потрібно думати про те, де подивитися звіт. Оскільки база та саме програмне забезпечення знаходяться на сервері, ви можете використовувати майже будь-який пристрій як точку доступу, будь це телефон, чи домашній комп’ютер.

В загальному використовуючи все вищесказане ви гарантуєте хорошу комунікацію між вами та клієнтом, що не лише полегшить вам життя, а й підніме вас як професіонала в очах ваших замовників.

Як контролювати стан документів, навіть якщо твій бухгалтер у відпустці?
Назад

Залишились питання або хочете протестувати наші послуги?

Просто зв’яжіться із нашим менеджером

Зв’язатися з менеджером
Введіть ім'я домену у форму вище
Доменне ім'я може містити тільки букви чисел і дефіс!
Поле E-mail не може бути порожнім
Будь ласка, введіть коректну електронну адресу
Така E-mail адреса вже зареєстрована в нашій системі, оберіть, будь ласка, іншу
Поле пароль не може бути порожнім. Оберіть, будь ласка, складний пароль
Пароль занадто простий. Оберіть, будь ласка, більш складний пароль
Пароль занадто простий. Оберіть, будь ласка, більш складний пароль
Будь ласка, прочитайте та погодьтеся з Угодою користувача.
Будь ласка, прочитайте та погодьтеся з Політикою конфіденціальності.
Невірний пароль
Поле E-mail не може бути порожнім
Вказаний E-mail не знайдено в нашій базі