Мігруємо на VPS

Мігруємо на VPS

Вітаємо вас  дорогі наші читачі та підписники нашої сторінки. Про те що таке сервер, його плюси й принципи роботи ми вже обговорили в наших попередніх матеріалах. Але що це за послуга, і як нею скористатися – ще не обговорювали. Так давайте ж заповнимо цю прогалину і поговоримо про те як здійснюється перехід на серверні послуги, чому цього не потрібно боятися і як правильно підготуватися перед перенесенням даних?

Уявімо що ви бухгалтер, або будь-яка інша людина яка бажає використовувати сервер для роботи або зберігання даних. У вас є розуміння про те, що таке сервер, але як перенести дані ви ще не розібралися, що робити в такій ситуації?

Перенесення даних з пристрою на сервер – це не простий, технічний процес, який вимагає знань і розуміння потреб клієнта. Існує безліч конфігурацій і налаштувань, не здійснивши які, можливо, не вдасться перенести дані. Ми в GMhost розуміємо, що для рядового користувача, це може бути проблемою, саме тому ми та пропонуємо все зробити за вас. Ніяких технічних аспектів, все що потрібно зробити, це слідувати простій інструкції, а наші професіонали подбають про перенесення замість вас.

Для перенесення потрібно:

Зв’язатися з провайдером
Після того як ви вирішили здійснити перенесення, перше що варто зробити – це зв’язатися з провайдером, описати бажання і потреби. Це потрібно для того, щоб підготувати план перенесення даних. Різні потреби й програми вимагають різної настройки сервера. Все що потрібно від вас, на даній стадії – це просто найбільш точно описати, що ви хочете перенести, і як будете це використовувати. Не варто переживати, адже ініціатором цього діалогу буде сторона дата-центру, а значить що він пройде просто і невимушено.

Наприклад ви хочете перенести бази даних 1С. Для цього необхідно зробити свого роду ТЗ (технічне завдання), де уточнити що це за бази, чи потрібно робити резервне копіювання даних, скільки людей повинно мати до них доступ і т.п. Надаючи найбільш розгорнуту інформацію про те як ви будете використовувати програми – ви робите внесок у майбутнє налаштування серверу.

Налаштування серверу
Наступним етапом буде налаштування серверу. Після опису того як і що вам потрібно на сервері, роль клієнта закінчується і починається робота дата-центру. Залежно від ваших потреб ми підберемо потрібну конфігурацію і налаштуємо сервер під ваші потреби. Це дасть вам можливість використовувати ПЗ найбільш комфортним і продуктивним способом.

Погодження дій
Після того як план перенесення готовий і всі підготовчі роботи виконанні – ви можете затвердити їх або відхилити. Тільки після погодження з клієнтом всіх деталей перенесення, почнуться роботи.

Перенесення
Власне саме перенесення дата-центр теж зробить за вас. Все що потрібно – це Teamviewer і загальний доступ до вашого робочого комп’ютера. Через віддалений робочий стіл, наші фахівці перенесуть всі потрібні дані з вашого комп’ютера на сервер, після чого вже запустять і проведуть первинну настройку. Все що потрібно для цього етапу, це узгодити час перенесення і надати доступи для управління комп’ютером через віддалений робочий стіл Teamviewer.

Таким чином і здійснюється перенесення даних. Ніяких технічних ускладнень, термінології та інше – все що потрібно це знання та розуміння того що ви збираєтеся використовувати – все інше ми зробимо за вас. Крім цього, якщо вас щось турбує й у вас виникли питання, не соромтеся запитувати. Наші співробітники з радістю на них дадуть відповідь і допоможуть вам розв’язувати ваші проблеми. Як бачите, в тому, щоб почати користуватися сервером немає нічого складного. Будь-які технічні аспекти вас обійдуть стороною, а ви, як клієнт, просто отримаєте продукт готовий до використання.

Команда GMhost дякує Вам!

Мігруємо на VPS
Назад

Залишились питання або хочете протестувати наші послуги?

Просто зв’яжіться із нашим менеджером

Зв’язатися з менеджером
Введіть ім'я домену у форму вище
Доменне ім'я може містити тільки букви чисел і дефіс!
Поле E-mail не може бути порожнім
Будь ласка, введіть коректну електронну адресу
Така E-mail адреса вже зареєстрована в нашій системі, оберіть, будь ласка, іншу
Поле пароль не може бути порожнім. Оберіть, будь ласка, складний пароль
Пароль занадто простий. Оберіть, будь ласка, більш складний пароль
Пароль занадто простий. Оберіть, будь ласка, більш складний пароль
Будь ласка, прочитайте та погодьтеся з Угодою користувача.
Будь ласка, прочитайте та погодьтеся з Політикою конфіденціальності.
Невірний пароль
Поле E-mail не може бути порожнім
Вказаний E-mail не знайдено в нашій базі