Віртуальні сервери на NVMe дисках

Легкі в налаштуванні і управлінні Linux VPS з ідеальним поєднанням ціни, продуктивності і надійності


Реєстрація Зв'язатися із менеджером

VPS серверы. Легкие в настройке и управлении Linux VPS с идеальным сочетанием цены, производительности и надежности.

Акция! Перенесите сайт на обслуживание в GMHOST и получите 1 месяц бесплатного использования VPS*


Регистрация Связаться с менеджером
*Чтобы воспользоваться предложением, отметьте опцию "Перенос со старого хостинга" во время заказа услуги. Мы поможем в переносе сайта и активируем бесплатный период.

VPS серверы. Легкие в настройке и управлении Linux VPS с идеальным сочетанием цены, производительности и надежности.

Акция! Перенесите сайт на обслуживание в GMHOST и получите 1 месяц бесплатного использования VPS*


Регистрация Связаться с менеджером
*Чтобы воспользоваться предложением, отметьте опцию "Перенос со старого хостинга" во время заказа услуги. Мы поможем в переносе сайта и активируем бесплатный период.
 • Україна
UA-NVME-VPS-8
$ 18 99 /міс
Пам'ять
8 Гб
Диск NVMe
40 Гб
Процесор
4 ядра
Трафік
Підтримка
Безкоштовно
IP-адреса
1 IPv4 + IPv6
Vlan
Безкоштовно
DNS
Безкоштовно
Панель управления
Безкоштовно
Віртуалізація
KVM
Замовити
UA-NVME-VPS-4
$ 10 99 /міс
Пам'ять
4 Гб
Диск NVMe
25 Гб
Процесор
2 ядра
Трафік
Підтримка
Безкоштовно
IP-адреса
1 IPv4 + IPv6
Vlan
Безкоштовно
DNS
Безкоштовно
Панель управления
Безкоштовно
Віртуалізація
KVM
Замовити
 • USD
 • EUR
 • UAH
*

Ми безкоштовно надаємо послуги цілодобової технічної підтримки, базового адміністрування та підтримку ваших доменних зон (DNS). На будь-якому тарифі ви можете замовити сервер з безкоштовними панелями HestiaCP, FastPanel або aaPanel. Замовляючи сервер на рік, ви можете безкоштовно отримати SSL-сертифікат Sectigo Positive SSL за запитом. У разі дострокового припинення оренди сервера утримується вартість SSL-сертифіката, можливо утримання коштів у якості компенсації за надані послуги в рамках безкоштовного перенесення або базового адміністрування на наш розсуд (див. регламент повернення коштів). Для замовлення серверу на тест, зверніться у техпідтримку, вказавши цілі тестування, обраний тариф і термін тестування.

Переваги оренди серверів від хостингу GMHOST
Базове адміністрування
Ми цінуємо ваш час і реагуємо на звернення до 20 хвилин. Надаємо цілодобову безкоштовну базову допомогу.
Швидкі NVMe диски
Завдяки використанню NVMe SSD-дисків, ви отримуєте максимально можливу продуктивність.
Віртуальні мережі безкоштовно
У нас ви можете створити "сіру" мережу між своїми серверами безкоштовно.
Безлімітний трафік
Інтернет-трафік на поданих тарифних планах додатково не тарифікується.
Виртуалізація KVM
Ми надаємо KVM VDS з повним root-доступом. Ви привілейований користувач і повністю контролюєте сервер.
Швидке виконання замовлень
Ваші замовлення обробляються декілька хвилин автоматично, ви економите час і починаєте роботу швидше за всіх.
Двофакторна авторизація
У нас ви можете використовувати двофакторну авторизацію і додатково убезпечити свій акаунт.
Безкоштовні DNS
Щоб вам було комфортно, ми розміщуємо ваші доменні зони на наших NS безкоштовно.
Повертаємо гроші за простої
Гарантуємо доступність сервісів на рівні 99.7%, в іншому випадку ви отримаєте компенсацію.
Відмінне співвідношення ціна/якість
Ми надаємо помірні ціни на послуги з ідеальним поєднанням ціна/продуктивність/надійність.
Висока доступність послуг
Ми повністю виправдовуємо очікуваний рівень якості послуг з Tier II.
Першокласне обладнання та коннект
Ми використовуємо брендове серверне та мережеве обладнання DELL Supermicro Juniper IBM Cisco.
Масштабованість
Ми надаємо повний спектр рішень. У разі зростання проекту, вам не потрібно переносити проекти.
Зручність оплати і управління послугами
У нас багато варіантів оплати послуг. Весь процесинг автоматизований. У загальних випадках, зарахування коштів на рахунок відбувається миттєво.
Безпека даних
Ми ставимося до ваших даних з відповідальністю: доступ до ОС, БД і файлів є тільки у вас.
Вигідна партнерська програма
Ви отримуєте 10% від всіх платежів ваших клієнтів. Крім того, передбачена програма нарахування бонусів за публікацію статей.
Відкритість і доступність
Ми завжди відкриті для діалогу. Запитуйте нестандартні конфігурації, пишіть зауваження, пропозиції.
Безкоштовні SSL-сертифікати
Замовляючи сервер на рік і більше ви можете отримати SSL сертифікат безкоштовно.
Більше переваг
Знижка
При замовленні сервера терміном на 3, 6 або 12 місяців, ви отримуєте знижку 2.5%, 5% і 10%.
Встановлення в один клік
Тепер вам не обов'язково володіти навичками системного адміністратора або витрачати час на конфігурацію сервера - виберіть необхідний дистрибутив або додаток і отримаєте налаштоване, готове для роботи оточення в лічені хвилини.
 • Ubuntu
 • Debian
 • CentOS
 • FreeBSD
 • Fedora
 • Opensuse
 • CoreOS
 • Windows
 • LAMP
 • LEMP
 • Wordpress
 • Joomla
 • Drupal
 • Magento
 • OpenCart
 • PrestaShop
 • OwnCloud
 • OpenVPN
 • MediaWiki
 • Redmine
 • CPanel
 • Zabbix
Питання та відповіді
 • Чим ви кращі за інших?
  У нас відмінний набір опцій, які включені в надавані нами послуги. Ми надаємо базову підтримку безкоштовно, вирішуючи запити клієнтів, суть яких виходить далеко за рамки наших зобов'язань щодо забезпечення роботи послуг. Ми намагаємося бути уважні до вас, зрозуміти вас і ваші потреби, надати саме таке рішення, яке дозволить вам добитися бажаного функціоналу і результатів з використанням наших сервісів.

  Часто клієнти порівнюють тільки ціну, не розглядаючи яким чином відбувалося ціноутворення, або порівнюють різні конфігурації "однакових" тарифів конкурентів. Необхідно звертати увагу на фактичне виконання провайдером взятих зобов'язань, гарантії й додаткові опції. Чого варте тільки надання підтримки, яка реагує на запити швидше, ніж раз на добу і намагається вирішити запит клієнта, а не заявити про справність послуг, що надаються і піти від участі у вирішенні запиту по суті. Ми заявляємо: у нас одне з кращих на ринку співвідношення ціна/сервіс/надійність!

  Технічна реалізація інфраструктури та платформ, які забезпечують роботу наших сервісів, набагато ближче до преміум-сегмента, ніж ціна за наші послуги :)

  Ми любимо цю роботу. Ми любимо технології та допомагати іншим людям робити цікаві проекти. Ми в захваті від комп'ютерів. Ми живемо, щоб розв'язувати проблеми, створювати цінності та робити круті речі. І ми любимо ділитися цими речами з іншими ;)
 • Чи повинен я щось платити, якщо реєструватимуся або візьму сервер на тест?
  Ні. Реєстрація не зобов'язує вас ні до чого. Ви можете не надавати ніякої інформації про себе, крім email, якщо не будете замовляти послуги на тест. У разі замовлення сервера на тест, ви не будете зобов'язані здійснювати продовження та оплату такого сервера, якщо не захочете зробити цього самі.
 • Коли моє замовлення буде виконано?
  Ваші замовлення обробляються протягом декількох хвилин автоматично, ви економите час і починаєте роботу швидше за всіх. У разі замовлення прайсової конфігурації виділеного сервера, термін інсталяції становить близько 20 хвилин, в залежності від швидкості установки замовленого вами образу ОС. Зазвичай установка віртуального сервера або хостингу займає до 10 хвилин. Реєстрація доменних імен займає 1-72 години, в залежності від умов і швидкості роботи реєстраторів конкретних зон.
 • Ви допоможете мені перенести або налаштувати сайт?
  Так, замовлення послуги включає опцію допомоги в перенесенні ваших проектів до нас або первинної настройки серверів. Для цього, після замовлення необхідних вам послуг, зверніться в техпідтримку з відповідним запитом.
 • Як я можу платити за ваші послуги, чи є якісь приховані відсотки і платежі?
  Поповнення рахунку можливе безготівковим переказом через банк, кредитними картами Visa і MasterCard, через системи та агрегатори платежів LiqPay, Portmone, EasySoft, Paysera, Stripe, Bitcoin (via Payssion). У загальному випадку, ви платите комісійні, розмір яких є індивідуальним для кожної платіжної системи. Деталі ви можете уточнити на сторінці оплати і сайтах конкретних платіжних систем.

  У разі замовлення послуги, з вас не буде знято ніяких додаткових платежів за середньостатистичне споживання трафіку, цілодобову техпідтримку і базову допомогу в адмініструванні. У разі замовлення платних додаткових послуг, з вас буде зніматися оплата відповідно до тарифів таких послуг. Ми не практикуємо ніяких маркетингових схем і додаткових платежів, які були б непрозорі або незрозумілі вам.
 • Ви повертаєте гроші, якщо мені щось не підходить або я чимось незадоволений?
  Так, згідно з нашим регламентом повернення коштів, ми повертаємо гроші в перебігу перших 3-х днів використання послуг. У разі виникнення об'єктивних причин, за якими послуги не відповідають заявленим умовам, ми робимо перерахунок їх вартості й завжди готові до індивідуального розгляду можливих компенсацій за завдані незручності. Так само, ви в будь-який момент можете отримати повернення невикористаних коштів з вашого балансу.

  * У разі дострокового припинення використання послуг, акції домени не переноситься до іншого реєстратора без відшкодування вартості їх реєстрації, утримується вартість акційних SSL-сертифікатів, можливо утримання коштів у якості компенсації за надані послуги в рамках безкоштовного перенесення, базового адміністрування або податкових відрахувань на наш розсуд (див. регламент повернення коштів). Ми не повертаємо і не перераховуємо гроші за послуги, які надаються нам третіми особами - реєстрація доменів, видача SSL-сертифікатів, ліцензії на ПЗ і т.п.
 • Ви повертаєте гроші, якщо мені щось не підходить або я чимось незадоволений?
  Так, згідно з нашим регламентом повернення коштів, ми повертаємо гроші в перебігу перших 3-х днів використання послуг. У разі виникнення об'єктивних причин, за якими послуги не відповідають заявленим умовам, ми робимо перерахунок їх вартості й завжди готові до індивідуального розгляду можливих компенсацій за завдані незручності. Так само, ви в будь-який момент можете отримати повернення невикористаних коштів з вашого балансу.

  * У разі дострокового припинення використання послуг, акції домени не переноситься до іншого реєстратора без відшкодування вартості їх реєстрації, утримується вартість акційних SSL-сертифікатів, можливо утримання коштів у якості компенсації за надані послуги в рамках безкоштовного перенесення, базового адміністрування або податкових відрахувань на наш розсуд (див. регламент повернення коштів). Ми не повертаємо і не перераховуємо гроші за послуги, які надаються нам третіми особами - реєстрація доменів, видача SSL-сертифікатів, ліцензії на ПЗ і т.п.
Читати більше

Залишіть заявку на тестовий доступ, щоб особисто переконатися
як і зручність сервісу

Зв'язатися з менеджером
VPS на NVMe: рішення, коли потрібна швидкість

Що таке віртуальний сервер на NVMe

Віртуальний виділений сервер (VPS) – технологія, яка дає клієнту частину фізичного сервера так, ніби він використовує цілий окремий сервер. За рахунок цього ви можете заощаджувати на вартості оренди серверів.
VPS — оптимальний варіант за ціною та можливостями. На відміну від віртуального хостингу, VPS дає низку переваг:

 • середовище, в якому працює ваш сайт, ізольоване від інших користувачів, вони не впливають на вашу роботу;
 • налаштуйте сервер під себе з root-правами: оберіть відповідне ПЗ, оновлюйте програми до останніх версій;
 • створюйте необмежену кількість сайтів, поштових скриньок;
 • використовуйте VPS як віддалене робоче місце або створіть VPN.

Non Volatile Memory Express (NVMe) – це новий сучасний інтерфейс диска. Дані передаються за протоколом PCI Express (PCIe), що підвищує продуктивність: пристрої працюють зі швидкістю читання/запису, на яку здатна їх флеш-пам’ять. Це в рази швидше за швидкість SATA SSD дисків.

 

Швидкість роботи VPS та завантаження сайтів

Швидкість роботи сервера залежить від типу накопичувача та інтерфейсу підключення до нього. Віртуальні виділені сервери можуть працювати на HDD, SSD або SSD NVMe із інтерфейсом обміну даних – SATA, SAS або PCI Express.

З віртуальним сервером NVMe ви користуєтеся ресурсами сервера з низькою затримкою. Сервер, який працює на NVMe-диску, забезпечує максимально можливу швидкість завантаження та запису даних. Це впливає на комфорт роботи, швидкість завантаження сайту та інші показники. У порівнянні з SSD приріст швидкості до 5 разів, а з HDD більш ніж у 10.
Чому так відбувається?

 

Переваги VPS сервера на NVMe

Швидкість завантаження сайту залежить від двох основних параметрів: IOPS та швидкості передачі даних. IOPS відповідає за кількість операцій введення-виводу за секунду. Чим вище IOPS, тим швидше робота всередині диска. Швидкість передачі відповідає за те, наскільки швидко відправиться запит від користувача на сервер і через скільки йому прийде інформація з даними у вигляді відкритого сайту.

 

ПараметриSSD NVMeSSDHDD
Швидкість відкриття сайтуу 4 рази швидше HDDу 2 рази швидше HDD1 секунда
Швидкість передачі3500 МБ/с550 МБ/с150 МБ/с
IOPS500 000 IOPS9 000 IOPS125-150 IOPS

Наприклад, при всіх інших однакових налаштуваннях з SSD NVMe сайт відкриється менше, ніж за секунду. З SSD – у кілька разів довше. Все ускладнюється, якщо багато користувачів заходять на сайт одночасно. Коли це 2 або 4 особи, різницю ви навряд чи помітите. Але якщо йдеться про десятки та сотні одночасних відвідувань, різниця у швидкості відкриття сайту буде колосальною.

Це означає, якщо сервер працює на HDD або SSD, то кількість операцій на секунду “iops” дуже відрізняється від NVMе. Ресурси iops таких дисків швидко закінчуються та створюється “черга”, в результаті користувачам доводиться чекати, поки підійде їхня черга і сторінка провантажиться.

Перевага NVMe в тому, що він може передавати дані по швидкій PCI-Express шині та велику кількість одночасних потоків. Продуктивність не падає, а черга з користувачів не утворюється навіть якщо у вас на сайті розпродаж айфонів по 5$.

Розгляньте собі сервер NVMe, якщо планується велике навантаження на проект, або якщо збираєтеся вивантажити на VPS багато проектів. Але навіть якщо плануєте звичайний сайт, рекомендуємо використовувати надійний NVMe VPS. За рахунок високої швидкості завантаження сторінки, Google виведе вас вище конкурентів.

 

Замовити швидкий та надійний NVMe у GMHOST

Ми в GMHOST пропонуємо NVMe VPS зі швидкістю запису/читання диска до 3500 МБ/с. Це в 6 разів більше, ніж у SSD, і в 24 рази швидше за HDD. Використовуючи NVMe VPS, ви отримаєте максимально швидку роботу сервера та завантаження сайтів. Цим ви опосередковано покращите юзабіліті, швидкість та відвідуваність своїх сайтів, залишивши конкурентів позаду.

Спробуйте сервери з NVMe дисками в GMHOST і переконайтеся, що це ефективне рішення. Ви отримуєте потужний VPS із виділеними ресурсами для вашого бізнесу, налаштовуєте його так, як вам потрібно. Працюйте з усіма перевагами виділеного середовища за вигіднішою ціною.
Наша команда підтримки завжди готова допомогти вам у налаштуванні VPS під ваші запити.

Читати більше
Рішення
Про способи оплати та повернення. Перед тим, як ми почнемо з вами співпрацювати, пропонуємо уточнити кілька важливих моментів. Швидкість виконання замовлення Будь-яке ваше замовлення обробляється нами протягом кількох хвилин автоматично, ви економите час та починаєте роботу [...]
Читати далі
Ви зможете повернути гроші. Але навряд чи захочеться.
Навіть коли Ваш проект існує тільки у вигляді ідеї – у Вас постійно виникають питання: від вибору графічного дизайну до рішення, яке доменне ім’я Ви будете використовувати Або, припустимо, сайт вже готовий, але багато незрозумілих моментів не дають спокою. Що тоді [...]
Читати далі
Оперативна служба підтримки й адміністрування 24/7.
Ми вже згадували про вибір хостингу серверів на базі ОС Linux і Windows. Кожен обирає собі систему, яка буде більше підходити саме для його завдань та роду діяльності. Linux більш підходить для організації веб-хостингу й використання можливостей віртуалізації на базі вашого [...]
Читати далі
Windows або Linux. Обирайте, що підходить вам: ми надаємо сервера на базі двох систем!
Вибір хостингу – це нелегка справа, адже від цього залежить подальший успіх роботи Вашого сайту. І як бути, якщо Ви з якихось причин раптом зрозуміли, що хочете віддати свої сайти, IT бізнес-процеси або роботу офісу в компанію, яка не просто надає послуги дата-центру, а ще [...]
Читати далі
Перенести сайт на наш хостинг – це просто. Не тільки розповімо, а ще й допоможемо.
Ми знаємо, що організація роботи з нуля або перенесення сайту, що існує, сервера чи будь-якої іншої інформації з хостингу на хостинг – це величезний біль та робота, яка вимагає чимало часу! Потрібно багато всього зробити – заархівувати файли зі старого хостингу, [...]
Читати далі
Складно перенести сайт або сервер? Наші фахівці допоможуть швидко і безкоштовно!
Вітаємо вас  дорогі наші читачі та підписники нашої сторінки. Про те що таке сервер, його плюси й принципи роботи ми вже обговорили в наших попередніх матеріалах. Але що це за послуга, і як нею скористатися – ще не обговорювали. Так давайте ж заповнимо цю прогалину і [...]
Читати далі
Мігруємо на VPS
Прийшов час поговорити про найпопулярніший вид хостингу – віртуальний виділений сервер. VPS або VDS, він же Virtual Dedicated Server – це найбільш дорогий, але вже куди більш практичний вид хостингу, ніж віртуальний. Його принцип роботи, в цілому, схожий на роботу [...]
Читати далі
VPS хостинг. Чому його можна сміло назвати золотою серединою?
Повне керівництво Hestia Control Panel Потрібен зручний інструмент для адміністрування сервера? Використовуйте Hestia – сучасну панель керування серверами на базі ОС Linux. Що таке Hestia? Hestia control panel – це панель адміністрування, призначена для роботи з [...]
Читати далі
Hestia CP – Повний посібник: встановлення, налаштування та керування
Якщо ви плануєте запустити власний віртуальний сервер (VPS/VDS) або реалізувати індивідуальний проект на його основі, то роботу значно полегшить панель керування сервером. Існує безліч інструментів для оптимізації роботи з серверами. Проте далеко не всі з них є зручними і [...]
Читати далі
Панелі керування серверами: огляд і порівняльний аналіз
Блог

Залишились питання або хочете протестувати наші послуги?

Просто зв’яжіться із нашим менеджером

Зв’язатися з менеджером
Введіть ім'я домену у форму вище
Доменне ім'я може містити тільки букви чисел і дефіс!
Поле E-mail не може бути порожнім
Будь ласка, введіть коректну електронну адресу
Така E-mail адреса вже зареєстрована в нашій системі, оберіть, будь ласка, іншу
Поле пароль не може бути порожнім. Оберіть, будь ласка, складний пароль
Пароль занадто простий. Оберіть, будь ласка, більш складний пароль
Пароль занадто простий. Оберіть, будь ласка, більш складний пароль
Будь ласка, прочитайте та погодьтеся з Угодою користувача.
Будь ласка, прочитайте та погодьтеся з Політикою конфіденціальності.
Невірний пароль
Поле E-mail не може бути порожнім
Вказаний E-mail не знайдено в нашій базі