Перехід на сервер як вирішення проблеми застарілої техніки

Перехід на сервер як вирішення проблеми застарілої техніки

Все змінюється, час не щадить нікого, і особливо сильно це стосується техніки. Подивіться на свій старенький комп’ютер з квадратним дисплеєм і величезним блоком живлення. Ще якихось 10 років тому це була потужна машина, для роботи, а сьогодні вона виступає в ролі раритетного декору. Ситуацію потрібно виправляти, а це грошові витрати на техніку, яка через 5 років стане неактуальною. Така доля чекає будь-яку електротехніку. У масштабах одного домашнього комп’ютера, це не так впадає в очі, а що якщо мова йде про робочі комп’ютери компаній, цілі бухгалтерські відділи, школи й т.п.? Інвестиції в оновлення перетворюються у великі витрати, яких хотілося б уникнути. Як можна розв’язувати проблему періодичного оновлення техніки, і заощадити при цьому чималу суму? Про це і поговоримо сьогодні.

Проблема в потужності. Є так званий закон Мура, який свідчить, що кількість транзисторів на процесорах (міра обчислювальної потужності) подвоюється кожні 24 місяці. Кожні 2 роки індустрія робить величезний крок вперед, а ваша техніка залишається в минулому. Спочатку це не відчутно, потім помітно, а потім критично важливо, адже ваш комп’ютер вже навіть не здатний впоратися з якимись базовими завданнями. Ваш комп’ютер не став повільніше – все навколо стало швидше. Програми вимагають більше оперативної пам’яті, а банальне використання інтернету, для представників старої ери – це вже випробування. Як розв’язувати цю проблему?

Використання віддаленого доступу до більш потужної машини. У сучасному світі вже не обов’язково використовувати свій власний комп’ютер для робочих та розважальних завдань. Існують так звані SaaS рішення (Система як сервіс), які дозволяють орендувати потужність комп’ютера і по суті, транслювати те, що відбувається на екран вашого комп’ютера, при тому що вся робота виконується комп’ютером який ви орендуєте.

Розгляньмо приклад.

Припустимо, що ви бухгалтер і у вас старенький нетбук, який вже не справляється з обробкою великих баз в 1С. У такому випадку, ви можете звернутися в дата-центр, з проханням про віртуальний хостинг (оренді потужності іншого комп’ютера), що дозволить вам використовувати все той же нетбук для роботи. Як це працює? Ви купуєте потужність сервера, на якому ви можете розмістити 1С. Всі обчислення й операції будуть проводиться там, а ви будете використовувати свій ноутбук як вікно для роботи. Все що потрібно в даній ситуації це інтернет. Ви буквально керуєте потужним комп’ютером, який створений для обчислень, через свій нетбук, сидячи вдома, або в іншому зручному для вас місці. Зручно? Дуже!

При цьому, це безпечніше та надійно. Використовуючи сервер ви в першу чергу захищаєте свої дані, адже сервера працюють таким чином, щоб несправність, відсутність світла, відключення інтернету не приводили до перебоїв і тривалих простоїв. Існують кілька рівнів захисту, які навіть при відсутності електроживлення дозволять вам спокійно використовувати сервер.

Є можливість налаштування резервного копіювання даних. Головний кит, на якому стоїть безпека даних – це їх резервне копіювання. Чим частіше ви його робите – тим з більшою ймовірністю у вас все буде добре (при роботі з власним комп’ютером ви піддаєте себе ризику, а саме: згорів жорсткий диск, вірус, відформатувався Windows – дані вже втрачено).

Доступність. Сервер доступний 24/7, при цьому цілодобово. Якщо у вас виникли якісь питання чи проблеми, існує технічна підтримка, яка завжди рада вам допомогти.

І що ж ми маємо? Розв’язання проблеми застарілої техніки може і не бути пов’язане з великими фінансовими вкладеннями. Все що потрібно, це хороший сервер і інтернет, і ви не тільки працюєте без затримок, а й економите ресурси для важливіших інвестицій.

Якщо у вас виникли питання – ласкаво просимо, команда GMhost, завжди рада відповісти!

Перехід на сервер як вирішення проблеми застарілої техніки
Назад

Залишились питання або хочете протестувати наші послуги?

Просто зв’яжіться із нашим менеджером

Зв’язатися з менеджером
Введіть ім'я домену у форму вище
Доменне ім'я може містити тільки букви чисел і дефіс!
Поле E-mail не може бути порожнім
Будь ласка, введіть коректну електронну адресу
Така E-mail адреса вже зареєстрована в нашій системі, оберіть, будь ласка, іншу
Поле пароль не може бути порожнім. Оберіть, будь ласка, складний пароль
Пароль занадто простий. Оберіть, будь ласка, більш складний пароль
Пароль занадто простий. Оберіть, будь ласка, більш складний пароль
Будь ласка, прочитайте та погодьтеся з Угодою користувача.
Будь ласка, прочитайте та погодьтеся з Політикою конфіденціальності.
Невірний пароль
Поле E-mail не може бути порожнім
Вказаний E-mail не знайдено в нашій базі