Полегшуємо роботу з 1С – сервер наше все!

Полегшуємо роботу з 1С – сервер наше все!

Привіт, сьогодні поговоримо про роботу з програмним забезпеченням (далі ПЗ), і про те, як спростити собі життя, якщо ви бухгалтер.

Так склалося, що якщо ви займаєтеся якимось урахуванням, будь то фінанси або склад, і проживаєте на просторах колишнього СНД – програмне забезпечення в якому ви робите всю роботу це 1С. Спочатку не даватимемо оцінку того, добре це чи погано, такі вже реалії нашого ринку. Швидше за все, вся документація і сама програма знаходиться у вас на робочому комп’ютері, ну або в офісі машина що постійно працює, яку ви використовуєте як сховище. Можливо ви навіть робите резервне копіювання, щоб не втратити великих пластів цінної інформації. Все працює відмінно, ось тільки чи все  було правильно зроблено до цього моменту? Розбираймось.

ПЗ на робочому комп’ютері

Характерно, але небезпечно. Використовуючи одну машину як для роботи, так і для зберігання, ви піддаєте клієнтів, і в першу чергу себе – ризику. Втрата інформації може статися коли, і як завгодно. У вас згорів жорсткий диск, як у фахівця, історію якого ми розібрали в одному з минулих матеріалів, ви піддалися хакерській атаці зловмисників, що несе за собою крадіжку доступів і документів, або ж нещадний вірус безповоротно зіпсував усі файли – все це ризики, яких можна уникнути.

Локальний сервер

Під словами «локальний сервер», як правило люди мають на увазі комп’ютер що вічно працює, який стоїть в офісі і якби, «обробляє» інформацію. Насправді такий пилозбірник, нічим не відрізняється від робочого комп’ютера, на якому ведеться робота з дому. Вам може здатися, що таким чином ви розподіляєте ризики втрати інформації, але навіть це не так. При цьому, ви не позбавляєте себе від жодного з перерахованих вище мінусів зберігання даних на власному фізичному носії.

Резервне копіювання

Найчастіше, коли люди говорять про резервне копіювання при використанні локальних серверів, або ж робочих комп’ютерів – це нерегулярний, і швидше за все спонтанний процес. Так, існує ПЗ, яке буде робити це за вас, але давайте будемо чесними – ви про нього чули?

Рішення:
Всі проблеми, що обговорювалися вище можна вирішити дуже просто. Для того, щоб вберегти себе і клієнта можна використовувати хмарні рішення, а саме роботу з сервером. Сервер – це комп’ютер, який може бути використаний для різного роду робіт і обчислень. А використання сервера нагадує оренду житлової площі. Тільки замість мешканців – програми, а замість зручної квартири – серверні потужності.

Програма в якій відбувається вся робота, все та ж – 1С, але тепер вона знаходиться на сервері, де і проходять всі обчислення і зберігання. У вас є можливість запросити настройку регулярного резервного копіювання, а також провайдер подбає про те, щоб у вас не злітали первинні настройки, і щоб вам просто було зручно робити свою роботу. Все що вам потрібно – це інтернет.

Як організувати процеси так, щоб було зручно всім?

Як часто ви стикаєтеся з тим, що при роботі з маленьким бізнесом та ПП, виникають якісь раптові потреби в документах, звітах і договорах? Якщо ми працюємо в одній і тій же реальності, то підозрюю що часто. Як зазвичай вирішуються такі проблеми? Віддалений доступ до постійно включеного комп’ютера, на якому є база даних, незручна робота з Teamviewer (віддаленим робочим столом), де замовник постійно говорить, що йому щось незрозуміло і він хоче уточнити.Одним словом інфраструктура не з кращих.

Рішення:
При роботі з сервером, інфраструктура зручніша й інтуїтивно зрозуміла, адже розроблявся цей продукт якраз для таких рішень. Не існує комп’ютера, який може просто увійти в режим сну, є тільки безперебійний, і надійний сервер, який однаково відгукується як на запит бухгалтера, так і на запит ПП .. Все що потрібно це спільний доступ, і всю документацію можна буде не тільки видрукувати без прямої участі бухгалтера, а й подивитися актуальні звіти в самому 1С, за допомогою програми на смартфоні.

Підсумок

Якщо одним словом, то полегшити собі життя можна! Вибір хмарного сервера і хорошого провайдера позбавить вас від більшості головних болів, які були описані раніше. Про те, як правильно використовувати сервер, які є підводні камені й що потрібно знати бухгалтеру, для того, щоб радувати себе і клієнтів – в наступних матеріалах.

Спасибі за ваш час!

Полегшуємо роботу з 1С – сервер наше все!
Назад

Залишились питання або хочете протестувати наші послуги?

Просто зв’яжіться із нашим менеджером

Зв’язатися з менеджером
Введіть ім'я домену у форму вище
Доменне ім'я може містити тільки букви чисел і дефіс!
Поле E-mail не може бути порожнім
Будь ласка, введіть коректну електронну адресу
Така E-mail адреса вже зареєстрована в нашій системі, оберіть, будь ласка, іншу
Поле пароль не може бути порожнім. Оберіть, будь ласка, складний пароль
Пароль занадто простий. Оберіть, будь ласка, більш складний пароль
Пароль занадто простий. Оберіть, будь ласка, більш складний пароль
Будь ласка, прочитайте та погодьтеся з Угодою користувача.
Будь ласка, прочитайте та погодьтеся з Політикою конфіденціальності.
Невірний пароль
Поле E-mail не може бути порожнім
Вказаний E-mail не знайдено в нашій базі