Хостинг з конструктором сайтів

Створіть свій сайт із доменом та SSl-сертифікатом самостійно без навичок програмування всього за день


сотні безкоштовних шаблонівпідтримка 24/7 що допоможе
легко створити та перенестидомен та сертифікат


Спробувати Зв'язатися із менеджером
 • Україна
UA-BUILDER-PRO
6 25 /міс
Сайт, магазин
Блог, форум
Шаблони
190
Доповнення
426
Свій домен
Пошта
Адаптивний
SSL-сертифікат
Замовити
 • USD
 • EUR
 • UAH
*

Замовляючи хостинг з конструктором сайтів на рік та більше, ви можете здійснити реєстрацію/трансфер доменного імені у зоні pp.ua та отримати SSL-сертифікат безкоштовно. Для цього зверніться до техпідтримки. Ми безкоштовно надаємо послуги цілодобової технічної підтримки, базового адміністрування та підтримку ваших доменних зон (DNS). У разі дострокового припинення оренди хостингу, акційний домен не переноситься до іншого реєстратора без відшкодування вартості його реєстрації, можливо утримання коштів у якості компенсації за надані послуги в рамках безкоштовного перенесення або базового адміністрування на наш розсуд (див. регламент повернення коштів). Для замовлення послуги на тест, зверніться із запитом у підтримку, вказавши цілі тестування і термін тестування.

Хостинг з конструктором сайтів

Створіть свій сайт без навичок програмування. Зробіть це за допомогою нашого хостингу із конструктором сайтів. З готовими шаблонами та зручним конструктором ви самостійно зробите необхідний вам сайт лише за день. Створіть інтернет-магазин, лендинг, сайт-візитку чи корпоративний портал, відредагуйте під себе, підключіть свій домен. Готово!

Конструктор сайтів з хостингом та доменом від GMHOST

Конструктор сайтів від GMHOST підійде вам, коли бюджет чи час створення сайту обмежені. Створіть повноцінний сайт із нуля. З нашим конструктором це легко: розташовуйте текст, іконки, зображення у потрібному місці, просто перетягуючи їх мишею. Виберіть тариф під ваш бюджет, потреби, і приступайте.

Це зручно, коли сайт потрібний терміново. Якщо ви звернетеся до студії розробки сайтів, вам зроблять односторінковий сайт за 2 тижні, багатосторінковий сайт або магазин з каталогом за кілька місяців, а якщо потрібен магазин з доставкою та особистим кабінетом – виділіть хоча б 3 місяці. Такі реальні терміни, якщо хочете швидше – створюйте сайт із конструктором. В цьому випадку за 1-2 дні ви можете створити будь-який із цих сайтів.

Основні переваги хостингу з конструктором сайтів від GMHOST

 • Великий вибір шаблонів
  Ви знайдете шаблон для будь-якого бізнесу: автосервіси, інтернет магазини, студії дизайну, освітні платформи, сторінки персональних тренерів, що завгодно. Ми маємо багато безкоштовних шаблонів.
 • Імпорт будь-якого сайту
  Якщо жоден шаблон не підійшов – завантажте будь-який сайт та змініть його оформлення під себе.
 • Багато плагінів
  Використовуйте розширений функціонал. Крім стандартних елементів, таких як текст, зображення, карти, кнопки, вставка відео, ми надаємо плагіни для бізнесу. Додайте на свій сайт кошик, створюйте каталоги, підключіть оплату через Paypal, WebMoney. Додайте плагіни соцмереж, можливість коментувати.
 • Запуск сайту різними мовами
  У нас є спеціальний плагін, який перекладе сайт потрібною мовою при розміщенні.
 • Адаптивний дизайн
  Наші сайти відображаються правильно на різних пристроях. Сторінка сайту автоматично підлаштовується до розміру екрана телефону або планшета.
 • Надійний хостинг
  Для наших серверів ми використовуємо швидкі SSD корпоративного класу, об’єднані у відмовостійкі RAID-масиви. Ми оптимізуємо сервер для швидкого відгуку, тому швидкість завантаження сайтів буде високою. Також щодня робимо резервні копії сайтів, щоб у разі збою ви не втратили дані.
 • Унікальний домен на всіх тарифах
  Ви можете зареєструвати домен або отримати його безкоштовно в певних зонах.
 • SSL-сертифікати
  Ви можете купити сертифікат для сайту. Вони потрібні, щоб шахраї не перехопили особисті дані, які вводять користувачі на сайтах. SSL-сертифікат є вигідним для власника сайту. Бачучи його, користувачі не боятимуться вводити логіни, паролі чи номери банківських карток.
 • Підтримка
  Наша команда підтримки безкоштовно допоможе налаштувати сервер, підключити домен та сертифікат, відповість на всі запитання, допоможе обрати тариф під ваші цілі.

 

Чому варто замовити хостинг з конструктором у GMHOST

У нас це просто як раз-два-три.

 • Підготовка. За допомогою конструктора сайтів на хостингу GMHOST ви зможете швидко створити власний сайт за 1-2 дні без особливих знань у програмуванні та веб-дизайні. Вам не потрібно буде розбиратися з установкою та налаштуванням CMS
 • Оформлення. Редактор сайту зроблений під звичайних користувачів. Ви швидко розберетеся на панелі керування. Отримайте доступ до сотень безкоштовних шаблонів або імпортуйте сайт, який вам сподобався. Вбудуйте на сайт оплату, зробіть інтеграцію з соціальними мережами, переведіть сайт іншими мовами. Для цього ми маємо багато плагінів.
 • Розміщення. З розміщенням сайтів на дисках SSD ваш сайт не просяде, навіть якщо на нього одночасно зайдуть десятки людей. Висока швидкість завантаження сайту підніме ваш сайт у пошуковій видачі – так працюють алгоритми SEO. Ваш сайт побачить більше людей.

Можете скористатися тестовою версією конструктора сайтів та самостійно оцінити його функціонал. А якщо Ви не зможете самостійно розібратися – пишіть і ми допоможемо. Почніть сьогодні, щоб опублікувати веб-сайт вже завтра.

Замовляйте найкращий хостинг з конструктором сайтів

Попробовать
Переваги хостингу від GMHOST
Індивідуальна конфігурація
Можливість налаштовувати оточення як завгодно: веб-сервер, сервер БД, їх версії без обмежень, властивих віртуальному хостингу.
Індивидуальна IP-адреса
Ваш сайт або магазин отримує унікальну IP без "сусідів" безкоштовно.
Готові образи з CMS
Якщо готові не підходять - ми налаштуємо все необхідне для роботи вашого проекту безкоштовно.
Швидкість роботи
У рази менше сайтів на одному сервері, краще ізоляція проектів один від одного.
Панель керування
Встановлюється візуальна веб-панель управління CMS-хостингом, якщо потрібно.
Базове адміністрування
Ми цінуємо ваш час і реагуємо на звернення до 20 хвилин. Надаємо цілодобову безкоштовну базову допомогу.
Швидкі SSD
Завдяки використанню SSD-дисків, ви отримуєте максимально можливу продуктивність.
Допомога в міграції безкоштовно
Ми допомагаємо вам в перенесенні сайтів або інших сервісів до нас і надаємо первинну підтримку безкоштовно.
Безлімітний трафік
Інтернет-трафік на поданих тарифних планах додатково не тарифікується.
Виртуалізація KVM
Ми надаємо KVM VDS з повним root-доступом. Ви привілейований користувач і повністю контролюєте сервер.
Швидке виконання замовлень
Ваші замовлення обробляються декілька хвилин автоматично, ви економите час і починаєте роботу швидше за всіх.
Двофакторна авторизація
У нас ви можете використовувати двофакторну авторизацію і додатково убезпечити свій акаунт.
Безкоштовні DNS
Щоб вам було комфортно, ми розміщуємо ваші доменні зони на наших NS безкоштовно.
Повертаємо гроші за простої
Гарантуємо доступність сервісів на рівні 99.7%, в іншому випадку ви отримаєте компенсацію.
Відмінне співвідношення ціна/якість
Ми надаємо помірні ціни на послуги з ідеальним поєднанням ціна/продуктивність/надійність.
Більше переваг
ЗНИЖКА
При замовленні хостингу з конструктором сайтів терміном на 3, 6 або 12 місяців ви отримуєте знижку 2.5%, 5% і 10%.
Питання та відповіді
 • Чим ви кращі за інших?
  У нас відмінний набір опцій, які включені в надавані нами послуги. Ми надаємо базову підтримку безкоштовно, вирішуючи запити клієнтів, суть яких виходить далеко за рамки наших зобов'язань щодо забезпечення роботи послуг. Ми намагаємося бути уважні до вас, зрозуміти вас і ваші потреби, надати саме таке рішення, яке дозволить вам добитися бажаного функціоналу і результатів з використанням наших сервісів.

  Часто клієнти порівнюють тільки ціну, не розглядаючи яким чином відбувалося ціноутворення, або порівнюють різні конфігурації "однакових" тарифів конкурентів. Необхідно звертати увагу на фактичне виконання провайдером взятих зобов'язань, гарантії й додаткові опції. Чого варте тільки надання підтримки, яка реагує на запити швидше, ніж раз на добу і намагається вирішити запит клієнта, а не заявити про справність послуг, що надаються і піти від участі у вирішенні запиту по суті. Ми заявляємо: у нас одне з кращих на ринку співвідношення ціна/сервіс/надійність!

  Технічна реалізація інфраструктури та платформ, які забезпечують роботу наших сервісів, набагато ближче до преміум-сегмента, ніж ціна за наші послуги :)

  Ми любимо цю роботу. Ми любимо технології та допомагати іншим людям робити цікаві проекти. Ми в захваті від комп'ютерів. Ми живемо, щоб розв'язувати проблеми, створювати цінності та робити круті речі. І ми любимо ділитися цими речами з іншими ;)
 • Чи повинен я щось платити, якщо реєструватимуся або візьму сервер на тест?
  Ні. Реєстрація не зобов'язує вас ні до чого. Ви можете не надавати ніякої інформації про себе, крім email, якщо не будете замовляти послуги на тест. У разі замовлення сервера на тест, ви не будете зобов'язані здійснювати продовження та оплату такого сервера, якщо не захочете зробити цього самі.
 • Коли моє замовлення буде виконано?
  Ваші замовлення обробляються протягом декількох хвилин автоматично, ви економите час і починаєте роботу швидше за всіх. У разі замовлення прайсової конфігурації виділеного сервера, термін інсталяції становить близько 20 хвилин, в залежності від швидкості установки замовленого вами образу ОС. Зазвичай установка віртуального сервера або хостингу займає до 10 хвилин. Реєстрація доменних імен займає 1-72 години, в залежності від умов і швидкості роботи реєстраторів конкретних зон.
 • Ви допоможете мені перенести або налаштувати сайт?
  Так, замовлення послуги включає опцію допомоги в перенесенні ваших проектів до нас або первинної настройки серверів. Для цього, після замовлення необхідних вам послуг, зверніться в техпідтримку з відповідним запитом.
 • Як я можу платити за ваші послуги, чи є якісь приховані відсотки і платежі?
  Поповнення рахунку можливе безготівковим переказом через банк, кредитними картами Visa і MasterCard, через системи та агрегатори платежів LiqPay, Portmone, EasySoft, Paysera, Stripe, Bitcoin (via Payssion). У загальному випадку, ви платите комісійні, розмір яких є індивідуальним для кожної платіжної системи. Деталі ви можете уточнити на сторінці оплати і сайтах конкретних платіжних систем.

  У разі замовлення послуги, з вас не буде знято ніяких додаткових платежів за середньостатистичне споживання трафіку, цілодобову техпідтримку і базову допомогу в адмініструванні. У разі замовлення платних додаткових послуг, з вас буде зніматися оплата відповідно до тарифів таких послуг. Ми не практикуємо ніяких маркетингових схем і додаткових платежів, які були б непрозорі або незрозумілі вам.
 • Ви повертаєте гроші, якщо мені щось не підходить або я чимось незадоволений?
  Так, згідно з нашим регламентом повернення коштів, ми повертаємо гроші в перебігу перших 3-х днів використання послуг. У разі виникнення об'єктивних причин, за якими послуги не відповідають заявленим умовам, ми робимо перерахунок їх вартості й завжди готові до індивідуального розгляду можливих компенсацій за завдані незручності. Так само, ви в будь-який момент можете отримати повернення невикористаних коштів з вашого балансу.

  * У разі дострокового припинення використання послуг, акції домени не переноситься до іншого реєстратора без відшкодування вартості їх реєстрації, утримується вартість акційних SSL-сертифікатів, можливо утримання коштів у якості компенсації за надані послуги в рамках безкоштовного перенесення, базового адміністрування або податкових відрахувань на наш розсуд (див. регламент повернення коштів). Ми не повертаємо і не перераховуємо гроші за послуги, які надаються нам третіми особами - реєстрація доменів, видача SSL-сертифікатів, ліцензії на ПЗ і т.п.
Читати більше
Рішення
Про способи оплати та повернення. Перед тим, як ми почнемо з вами співпрацювати, пропонуємо уточнити кілька важливих моментів. Швидкість виконання замовлення Будь-яке ваше замовлення обробляється нами протягом кількох хвилин автоматично, ви економите час та починаєте роботу [...]
Читати більше
Ви зможете повернути гроші. Але навряд чи захочеться.
Навіть коли Ваш проект існує тільки у вигляді ідеї – у Вас постійно виникають питання: від вибору графічного дизайну до рішення, яке доменне ім’я Ви будете використовувати Або, припустимо, сайт вже готовий, але багато незрозумілих моментів не дають спокою. Що тоді [...]
Читати більше
Оперативна служба підтримки й адміністрування 24/7.
Ми вже згадували про вибір хостингу серверів на базі ОС Linux і Windows. Кожен обирає собі систему, яка буде більше підходити саме для його завдань та роду діяльності. Linux більш підходить для організації веб-хостингу й використання можливостей віртуалізації на базі вашого [...]
Читати більше
Windows або Linux. Обирайте, що підходить вам: ми надаємо сервера на базі двох систем!
Вибір хостингу – це нелегка справа, адже від цього залежить подальший успіх роботи Вашого сайту. І як бути, якщо Ви з якихось причин раптом зрозуміли, що хочете віддати свої сайти, IT бізнес-процеси або роботу офісу в компанію, яка не просто надає послуги дата-центру, а ще [...]
Читати більше
Перенести сайт на наш хостинг – це просто. Не тільки розповімо, а ще й допоможемо.
Ми знаємо, що організація роботи з нуля або перенесення сайту, що існує, сервера чи будь-якої іншої інформації з хостингу на хостинг – це величезний біль та робота, яка вимагає чимало часу! Потрібно багато всього зробити – заархівувати файли зі старого хостингу, [...]
Читати більше
Складно перенести сайт або сервер? Наші фахівці допоможуть швидко і безкоштовно!
Вітаємо вас  дорогі наші читачі та підписники нашої сторінки. Про те що таке сервер, його плюси й принципи роботи ми вже обговорили в наших попередніх матеріалах. Але що це за послуга, і як нею скористатися – ще не обговорювали. Так давайте ж заповнимо цю прогалину і [...]
Читати більше
Мігруємо на VPS
Прийшов час поговорити про найпопулярніший вид хостингу – віртуальний виділений сервер. VPS або VDS, він же Virtual Dedicated Server – це найбільш дорогий, але вже куди більш практичний вид хостингу, ніж віртуальний. Його принцип роботи, в цілому, схожий на роботу [...]
Читати більше
VPS хостинг. Чому його можна сміло назвати золотою серединою?
Блог

Залишились питання або хочете протестувати наші послуги?

Просто зв’яжіться із нашим менеджером

Зв’язатися з менеджером
Введіть ім'я домену у форму вище
Доменне ім'я може містити тільки букви чисел і дефіс!
Поле E-mail не може бути порожнім
Будь ласка, введіть коректну електронну адресу
Така E-mail адреса вже зареєстрована в нашій системі, оберіть, будь ласка, іншу
Поле пароль не може бути порожнім. Оберіть, будь ласка, складний пароль
Пароль занадто простий. Оберіть, будь ласка, більш складний пароль
Пароль занадто простий. Оберіть, будь ласка, більш складний пароль
Будь ласка, прочитайте та погодьтеся з Угодою користувача.
Будь ласка, прочитайте та погодьтеся з Політикою конфіденціальності.
Невірний пароль
Поле E-mail не може бути порожнім
Вказаний E-mail не знайдено в нашій базі